Europejscy HTC Heros otrzymują część 1 aktualizacji Androida 2.1

Ci z was, którzy korzystają z HTC Hero poza USA, mogą dziś trochę łatwiej odetchnąć, ponieważ pierwsza część dwuczęściowej aktualizacji do Androida 2.1 jest wprowadzana na telefony w Europie od wczoraj. Jak powiedział Engadget, „był to długi, bolesny i przeciągający się proces, ale wygląda na to, że w końcu zbliżamy się do tego, aby wszyscy z HTC Hero na całym świecie zostali pokryci Eclairem”.

Fabien (wy doświadczeni członkowie powinni go znać) rozmawiał z kimś w HTC nie tak dawno temu i powiedzieli mu, że aktualizacja OTA zostanie uruchomiona 18 czerwca, więc myślę, że postanowili zacząć odrobinę wcześniej.

TalkAndroid napisał tak o procesie aktualizacji:

Firma HTC Europe rozpoczęła dziś prace przygotowawcze nad aktualizacją 2.1 OTA dla posiadaczy Hero. Jeśli Twój telefon otrzyma aktualizację, zobaczysz powiadomienie na telefonie i wystarczy nacisnąć OK, aby zaakceptować aktualizację, która zostanie pobrana przez połączenie danych lub Wi-Fi. Po zainstalowaniu aktualizacji możesz zweryfikować jej poprawność, sprawdzając numer kompilacji.

Z ekranu głównego przejdź do Menu -> Ustawienia -> Informacje o telefonie -> Numer kompilacji. Tam nowy numer kompilacji po aktualizacji to 2.73.405.93; 2.73.405.94 (nordycki) i 2.73.405.95 (Grecja/Irlandia).

Wiele stron internetowych narzeka na fakt, że aktualizacja składa się z dwóch części, jak gdyby była to jakaś nowość, ale w połowie kwietnia napisałem, że aktualizacja Androida 2.1 dla europejskiego HTC Heros została wydana w dwóch częściach i że dokładnie tak będzie się rozwijać.

Część druga powinna być tutaj pod koniec czerwca. Przypominamy, że aktualizacja Androida 2.1 wyczyści Twój telefon, więc upewnij się, że wykonałeś kopię zapasową danych, jeśli chcesz je zachować. HTC zaleca również stabilne połączenie przez Wi-Fi w celu pobrania aktualizacji.

Inne źródła: Engadget, EuroDroid, TalkAndroid

Obraz z EuroDroid

0 Shares:
You May Also Like