Europejski HTC Desire odbiera od FroYo w ten weekend

„Aktualizacja Androida 2.2 (FroYo) dla HTC Desire rozpocznie się w ten weekend w Europie. Oprócz pełnego zestawu funkcji Androida 2.2, aktualizacja będzie zawierać kilka własnych specjalnych dodatków w ramach najnowszej iteracji HTC Sense. Aktualizacja zapewni nagrywanie wideo w rozdzielczości 720p, widżet HTC App Share, a także udoskonaloną funkcję HTC Caller ID i ulepszoną klawiaturę wielojęzyczną. Ponadto, dzięki aktualizacji, HTC Sync umożliwi użytkownikom HTC Desire synchronizację ich muzyki z iTunes.

Użytkownicy HTC Desire zostaną powiadomieni, że aktualizacja bezprzewodowa jest dostępna do pobrania, gdy ich telefon automatycznie sprawdzi dostępność aktualizacji oprogramowania. Aktualizacja nie usunie żadnej zawartości telefonu. Jednak ze względu na rozmiar aktualizacji zalecamy korzystanie z połączenia Wi-Fi, aby pobrać ją w miarę możliwości, aby uniknąć dodatkowych opłat za transmisję danych.

Ta aktualizacja zostanie początkowo wprowadzona na odblokowane telefony HTC Desire. Wersje aktualizacji dla konkretnych operatorów są w trakcie testów i spodziewamy się, że zostaną udostępnione w ciągu kilku tygodni.”

Pytania i odpowiedzi

Co jest dostępne w tej aktualizacji?
· Aktualizacja FroYo dla HTC Desire daje użytkownikom pełny zestaw funkcji FroYo, a także kilka własnych specjalnych dodatków w najnowszej iteracji HTC Sense. Aktualizacja zapewni odtwarzanie wideo w rozdzielczości 720p, widżet HTC App Share, a także ulepszony identyfikator HTC Caller ID, który po raz pierwszy pojawił się w HTC Wildfire. Ponadto, dzięki aktualizacji, HTC Sync umożliwi użytkownikom HTC Desire synchronizację ich muzyki z iTunes.

Co to jest widżet udostępniania aplikacji HTC?
· W Android Market dostępnych jest na całym świecie ponad 50 000 aplikacji — większość z nich jest bezpłatna. Każdego dnia dodawanych jest coraz więcej, więc znalezienie najlepszej zawartości dla Twojego telefonu staje się coraz trudniejsze. Widżet udostępniania aplikacji umożliwia udostępnianie ulubionych aplikacji mobilnych za pomocą prostego gestu dzięki nowemu widżetowi do udostępniania aplikacji.
· Możesz polecać aplikacje, wysyłając link SMS-em, e-mailem i sieciami społecznościowymi

Co to jest identyfikator rozmówcy HTC?
· Gdy otworzysz wizytówkę w książce adresowej, telefon wyświetli całą Twoją komunikację i rozmowy z tym przyjacielem, niezależnie od tego, czy była to rozmowa telefoniczna, SMS, e-mail, przesłanie obrazu, czy aktualizacja statusu na Facebooku.
· Gdy znajomy do Ciebie zadzwoni, HTC Caller ID pokaże jego zdjęcie profilowe na Facebooku, najnowszą aktualizację statusu, a nawet jeśli zbliżają się jego urodziny

Dlaczego na Androida 2.2 (FroYo) na Desire czekało mniej niż na Éclair na Hero?
· Cieszymy się, że możemy tak szybko zaoferować aktualizację FroYo. Między Éclair i FroYo nie było tak dużej różnicy, jak między Cupcake i Éclair, więc potrzeba było mniej prac rozwojowych, aby zapewnić utrzymanie doświadczenia użytkownika na wysokim poziomie, jakiego oczekują nasi klienci.

Czy aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników Desire w całej Europie? Czy wolisz odblokowane urządzenia nad telefonami operatora?
· Aktualizacja FroYo rozpocznie się natychmiast na odblokowanych urządzeniach bez karty SIM, a aktualizacje specyficzne dla operatora będą dostępne za kilka tygodni
· Mamy silne relacje z naszymi partnerami i ściśle z nimi współpracujemy w celu opracowania aktualizacji dla ich sieci
· Ogłosimy oficjalne terminy naszym partnerom operatorskim

Dlaczego nie możesz aktualizować wszystkich w tym samym czasie?
· Ciężko pracujemy z naszymi partnerami, aby zapewnić wszystkim użytkownikom Desire takie same wspaniałe wrażenia
· Aktualizacje specyficzne dla operatora będą dostępne za kilka tygodni

Czy Pragnienie zostanie zaktualizowane do Gingerbread?
· Funkcje Gingerbread nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone, więc jest za wcześnie, aby mówić.

Dlaczego nie ma obsługi DivX?
· Nieustannie rozwijamy nowe funkcje i eksperymentujemy z nową technologią. Nowe funkcje udostępniamy tylko wtedy, gdy jesteśmy całkowicie zadowoleni, że zapewniają wysoki poziom wrażenia użytkownika, którego oczekują nasi klienci

Czy HTC będzie oferować wszystkie aktualizacje tak szybko w przyszłości?
· Musimy poczekać, aż każda nowa wersja Androida zostanie ogłoszona, zanim będziemy mogli ocenić możliwość zintegrowania jej z naszymi telefonami.
· Będziemy dostarczać tylko nowe aktualizacje i funkcje, które naszym zdaniem znacznie poprawią wrażenia użytkownika.

Kiedy aktualizacja Android 2.2 (FroYo) będzie dostępna dla HTC Legend i HTC Wildfire?
· Spodziewamy się wydania aktualizacji dla kilku naszych modeli 2010, w tym Legend i Wildfire, w trzecim kwartale.
· HTC Wildfire ma już najnowszą wersję HTC Sense z widżetem App Share i ulepszonym HTC Caller ID. Synchronizacja muzyki została również włączona dla HTC Wildfire.

Jak HTC poradziło sobie z problemami innych dostawców z synchronizacją z iTunes?
· Użytkownicy HTC Desire mogą synchronizować swoją muzykę z iTunes dzięki narzędziu HTC PC do synchronizacji, które łączy się z iTunes za pomocą zatwierdzonych interfejsów API do interakcji z komputerem.

0 Shares:
You May Also Like