Europejskie słuchawki HTC Desire z systemem Android 2.2

HTC miał to do powiedzenia według EuroDroid:

Możesz teraz pobrać najnowszą aktualizację oprogramowania, aby uzyskać nowe funkcje i poprawić wydajność. Nie spowoduje to usunięcia żadnych treści i zalecamy korzystanie z połączenia Wi-Fi, ponieważ jest to duża aktualizacja. W przeciwnym razie mogą obowiązywać standardowe opłaty za transmisję danych. Jakieś pytania? Skontaktuj się z nami przez www.htc.com. Po zainstalowaniu aktualizacji możesz potwierdzić pomyślną aktualizację, potwierdzając wersję oprogramowania (z ekranu głównego przejdź do MENU > Ustawienia > O telefonie > Wersja oprogramowania). Nowa wersja Firmware to 2.2.

Informacje o aktualizacji: aktualizacja Androida 2.2 i HTC Sense

Uwaga: nadal zalecamy najpierw wykonanie kopii zapasowej wszystkich danych osobowych.

EuroDroid dodaje, że aktualizacja nie trafiła jeszcze na wszystkie telefony Desire i może nie przez jakiś czas:

Jeśli chodzi o markowe wersje sieciowe, T-Mobile twierdzi, że pojawi się we wrześniu, Vodafone twierdzi, że trafi do markowych Desires „tak szybko, jak to możliwe”, a Orange, O2 i inni pozostają raczej cicho.

EuroDroid poinformował później, że Orange spodziewa się, że proces zajmie około czterech tygodni.

Zapoznaj się z dokładną listą zmian wprowadzonych w systemie Android 2.2 na platformie XDA-Developers. Niektóre ze zgłoszonych zmian obejmują zwiększoną prędkość, dłuższy czas pracy na baterii, nagrywanie 720p i nowy przełącznik zadań, a także wiele innych.

Wszystkich, którzy otrzymali aktualizację, zachęcamy do zagłosowania na forach i poinformowania nas, co im się podoba w aktualizacji.

Inne źródła: EuroDroid, Phandroid, XDA-Developers

Obraz z EuroDroid

0 Shares:
You May Also Like