Facebook dla Androida szybko rozładowany akumulator, teraz zaktualizowany

Oto, co Facebook miał do powiedzenia na temat zgłoszonego problemu:

Cześć ludzie, wielu z was skomentowało, że od czasu zainstalowania nowej aplikacji Facebook na Androida widzicie rozładowanie baterii na swoim urządzeniu. Zidentyfikowaliśmy błąd, który powoduje to wyczerpanie baterii i pracujemy teraz nad poprawką. Jak tylko łatka będzie gotowa, wydamy aktualizację. Dziękujemy za szybką opinię i cierpliwość, gdy to naprawimy!”

EuroDroid zauważa, że ​​w tamtym czasie najlepszym rozwiązaniem było „albo nie wchodź na Facebooka, albo upewnij się, że wyłączysz aplikację po użyciu, w przeciwnym razie Twoja bateria rozpłynie się w zapomnienie nawet szybciej niż zwykle”.

Android Central zauważa, że ​​aplikacja została zaktualizowana, co powinno rozwiązać problemy z baterią. Pobrałem najnowszą aktualizację i nie widzę żadnej różnicy, ale z drugiej strony nie zawsze jestem na Facebooku i przede wszystkim nie zauważyłem problemów.

Facebook dla Androida napisał dziś rano na swojej oficjalnej stronie:

Cześć ludzie, właśnie wydaliśmy zaktualizowaną wersję aplikacji Facebook na Androida (wersja 1.3.1), która zawiera poprawkę dotyczącą problemu z rozładowaniem baterii, na który niektórzy z was natknęli się. Aplikacja jest już dostępna w Android Market. Być może trzeba trochę poczekać, aż Android Market wyśle ​​powiadomienie o aktualizacji. Dziękujemy za wszystkie szybkie opinie i dziękujemy za cierpliwość, ponieważ naprawiliśmy ten błąd!

Wejdź na oficjalną stronę Facebooka dla Androida i daj znać, co myślisz o aplikacji.

Inne źródła: Android Central, EuroDroid, Phandroid

Obraz z Android Central

0 Shares:
You May Also Like