FCC zatwierdza Motorolę MB710, zmierzającą do T-Mobile

Więc jakie są nowe dowody wskazujące na to, że jest to urządzenie T-Mobile? Phone Scoop pisze, że:

Dokumenty FCC pokazują, że MB710 obsługuje widmo AWS WCDMA 1700 MHz, co oznacza urządzenie dla sieci T-Mobile. Projekt podręcznika użytkownika zawiera również wzmiankę o określonych usługach T-Mobile, takich jak „MyFaves”.

AndroidandMe dodaje, że urządzenie pojawiło się na stronie FCC kilka miesięcy temu, ale dopiero we wtorek strona została zaktualizowana o więcej zdjęć i instrukcję obsługi z powodu prośby o zachowanie poufności. AndroidandMe wspomina również o możliwości opóźnienia spowodowanego zmianą sprzętu:

Dodatkowy czas można było wykorzystać na odświeżenie specyfikacji, aby konkurować z dzisiejszymi telefonami z Androidem. Oryginalna Motorola Motoroi miała procesor OMAP3430 600 MHz, a nowszy Milestone XT720 został zaktualizowany o procesor 720 MHz OMAP3440. Najnowsze wysokiej klasy telefony Motoroli (Droid X i Droid 2) mają teraz OMAP3630 1 GHz, który może być dobrym kandydatem do tej wersji T-Mobile.

Phandroid zauważa, że ​​niezależnie od tego, który procesor wybrała Motorola, „procesor powinien być na tyle sprawny, aby był to jedyny wysokiej klasy telefon z Androidem firmy Motorola, który trafił do nieregionalnego operatora w USA, który nie jest pisany jakąś kombinacją litery jonzerw.”

Inne źródła: AndroidandMe, Phandroid, PhoneScoop

0 Shares:
You May Also Like