Film pokazuje Flash, możliwy ekran główny Android 2.2

Ryan Stewart, ewangelista Adobe, umieścił na Youtube filmik pokazujący swojego Nexusa One z najnowszą wersją Adobe Flash 10.1. Christopher z AndroidandMe obejrzał wideo i na koniec zauważył nowy wygląd ekranu głównego, który sprawia, że ​​wielu wierzy, że obraz, który widzisz poniżej, to ekran główny Androida 2.2.

Po zbadaniu obrazu wydaje się, że nowe funkcje w Androidzie 2.2 będą obejmować zaktualizowany program uruchamiający, samouczek Androida i nowe pole wyszukiwania Google. Jeśli chodzi o funkcjonalność nowej wyszukiwarki Google, AndroidGuys pisze, że:

Możliwe, że widżet umożliwi teraz wybór z listy wyszukiwarek. To, a może pozwoli Ci wybrać, które części telefonu chcesz przeszukać; będziemy musieli poczekać i się dowiedzieć.

Link do filmu na Youtube jest tutaj.

Jeśli chodzi o to, kiedy spodziewać się Androida 2.2, AndroidandMe sugeruje, że:

Oczekuje się, że Google zaprezentuje Androida 2.2 na Google I/O w tym miesiącu. Coraz więcej osób odwiedzających naszą stronę korzysta z najnowszego oprogramowania sprzętowego FroYo, więc wydaje się, że aktualizacja została sfinalizowana.

Dodatkowo tweet z cyngus ujawniony w artykule AndroidandMe wspomina o prawdopodobnym przybyciu do Googleplexu rzeźby FroYo.

Inne źródła: AndroidGuys, Youtube

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like