FolderOrganizator

Orzechy wydajności: uwaga! Myślę, że właśnie trafiłem na niesamowitą aplikację dla Ciebie!

Chodzi o to, że istnieją aplikacje, kontakty i zakładki, których używasz w domu i inne, których potrzebujesz, gdy jesteś w pracy. A może masz różne czynności, które wymagają innego zestawu aplikacji, kontaktów itp. Czy masz dość przeszukiwania telefonu, aby znaleźć to, czego szukasz?
Właśnie tutaj może się przydać FolderOrganizer; zapewnia szybki dostęp do programów, których potrzebujesz. Chcesz wiedzieć, jak to działa? Dowiedz się w naszym teście.

Funkcje i zastosowanie

FolderOrganizer pomaga szybko uzyskać dostęp do najważniejszych elementów w telefonie: programów, aplikacji lub kontaktów.
Odbywa się to za pomocą określonych etykiet. Innymi słowy, możesz uporządkować zawartość telefonu według określonych etykiet.

FolderOrganizer ma następujące domyślne etykiety:

Gry na Androida Internetowe narzędzia do powiadamiania o multimediach

Oczywiście możesz dowolnie dodawać własne etykiety, takie jak praca, dom, hobby i tak dalej. Oto krótki przykład: chcesz pobrać nowe aplikacje na swój telefon. Masz już skonfigurowaną etykietę „Aplikacje”, która obejmuje aplikację AndroidPIT, Market i skaner kodów kreskowych. Teraz możesz po prostu dodać skrót do tej etykiety na ekranie głównym. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść bezpośrednio do potrzebnej aplikacji!

Jeśli nie chcesz dodawać skrótów do każdej etykiety, możesz również dodać różne etykiety do menu startowego. Następnie możesz odfiltrować swoje ulubione na ekranie menu. Ma to sens, jeśli masz dużą liczbę różnych programów i kontaktów.

FolgerOrganizer to nie tylko etykiety. Za pomocą FolderOrganizer możesz zarządzać swoimi programami na wiele różnych sposobów:

Ikona Rozpocznij Odinstaluj Zmień nazwę

W menu głównym, znajdującym się na pasku stanu, możesz również zobaczyć kontakty, z którymi najczęściej się kontaktujesz, obok swoich etykiet.

Dolna linia:

Ta aplikacja jest naprawdę złota! Wygląda tak prosto, a może tak wiele. Po opanowaniu systemu etykietowania (podobnego do tego z Gmaila i wielu innych) możesz szybko i sprawnie zorganizować swój telefon zgodnie z osobistymi potrzebami.
Co więcej, możesz spersonalizować swoje ikony, uruchamiać programy, usuwać aplikacje – wszystko za pomocą FolderOrganizer!
Naprawdę nie można sobie życzyć niczego więcej. Pięć gwiazdek – nie ma co do tego wątpliwości!

Ekran i elementy sterujące

Dostępne były podobne aplikacje do rozwiązywania problemów w Twojej organizacji. Jednak żadnemu z nich nie udało się wyglądać tak dobrze przemyślanym i zorganizowanym jak FolderOrganizer. Prawie 100% wszystkich funkcji odbywa się za pośrednictwem ekranu dotykowego.
Możesz uzyskać dostęp do zwykłych rzeczy za pomocą przycisku menu: importuj i eksportuj, utwórz nową etykietę i dostosuj niektóre ustawienia.
Być może aplikacja mogłaby korzystać z lepiej wyglądającego interfejsu użytkownika. Niektóre ikony są nieco zbyt masywne (np. kontakty), a pasek nagłówka mógłby być nieco bardziej graficznie „odpicowany”. Niezbyt wielka sprawa, ale te wady wyjaśniają brak pięciogwiazdkowej oceny.

Szybkość i stabilność

Aplikacja działa dobrze i jest bardzo niezawodna. Nie wystąpiły żadne awarie ani błędy programu.

Stosunek ceny do wydajności

Aplikacja jest dostępna na Rynku za 0,99 €. Dostępna jest również darmowa wersja z reklamami. Całkowicie wart 99 centów.

0 Shares:
You May Also Like