Galaxy Tab zmierza do AT&T, Sprint i Verizon?

Dostępność tabletu w tych głównych sieciach nie jest dla wielu zaskoczeniem, w tym dla mnie. AT&T, Sprint i Verizon mają wariant Galaxy S, więc uzyskanie karty również nie wydaje się być naciągane. T-Mobile pozostaje jednak dziwnie nieobecny.

Biorąc pod uwagę, że produkt został zaprezentowany w Berlinie w Niemczech, a T-Mobile jest niemiecką firmą, ma sens tylko to, że przynajmniej niemiecki T-Mobile będzie nosił tablet, a jeśli jedna część firmy jest, dlaczego nie inni? Może nadal prowadzą negocjacje.

Android Central wydaje się kierować moje myślenie, gdy obserwują historię Wall Street Journal: „Trzech przewoźników, trzy źródła. Zbieg okoliczności? Nie sądzimy”. Może po prostu nie mają jeszcze typera z T-Mobile.

Zrozumiałbym, gdyby nie wspomniano jeszcze o Sprintu, bo tablet 4G dla nich ma sens. Ich Epic 4G był dość popularny i aby naprawdę skorzystać z ich sieci 4G, zanim Verizon i AT&T uruchomią swoje sieci 4G, więcej produktów obsługujących 4G nie zaszkodzi. Nie traćcie jednak nadziei, bo nie widziałem słowa, że ​​wersja Sprint nie będzie 4G.

Jeśli chodzi o cenę, Galaxy Tab zmienia się jak szalony. Niemiecka strona AndroidPIT poinformowała o aukcjach tego urządzenia, które kosztują prawie 600 euro. Teraz The Wall Street Journal pisze, że „kierownik produktu Samsung, Hankil Yoon, powiedział w wywiadzie w zeszłym tygodniu, że prawdopodobnie cena detaliczna będzie wynosić od 200 do 300 USD, chociaż ostateczna cena będzie się różnić w zależności od subsydiów różnych przewoźników”.

Ponieważ wciąż nie mamy oficjalnego słowa od Samsunga ani jakichkolwiek przewoźników, radzę nie brać zbyt poważnie aktualnych ofert. AndroidGuys zauważa, że ​​„Samsung zaplanował wydarzenie na później w tym tygodniu w Time Warner Center w Nowym Jorku, gdzie oczekuje się, że tego typu ogłoszenia będą formalne i oficjalne”.

Inne źródła: Android Central, AndroidGuys, MobileCrunch, Phandroid

Obraz z MobileCrunch

0 Shares:
You May Also Like