GeoEdu

Będę pierwszym, który przyzna, że ​​nie jestem asem geografii. W szkole nigdy nie przepadałem za tym przedmiotem, ale teraz nie miałbym nic przeciwko lepszej znajomości ziemi. Może mogę ćwiczyć z GeoEdu? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, że jest to możliwe i czy jest to fajna aplikacja dla tych z was, którzy dobrze podróżują lub po prostu mają dużą wiedzę geograficzną.

Funkcje i zastosowanie

Celem gry jest odnalezienie na mapie miast i punktów orientacyjnych. To wyścig z czasem, w którym możesz wybierać między mapami różnych kontynentów:


Europa
Ameryka Północna i Meksyk
Afryka
Ameryka Południowa
Azja

Myślę, że zabawa, jaką będziesz miał z tą grą, i wyzwanie, jakie będziesz odczuwać, mogą zależeć od tego, jak sprawny jesteś w geografii, ale mogę sobie wyobrazić, że lokalizowanie miast byłoby zabawne nawet dla tych, którzy już są, dobrze powiedzmy, bardziej zaawansowany niż ja.

Ekran i elementy sterujące

Po uruchomieniu GeoEdu możesz wybrać mapę/kontynent. (Wszystkie kontynenty są wyświetlane jako mapy.) Po wybraniu kontynentu ekran przełącza się na poziomy. Otrzymasz listę miast i punktów orientacyjnych, które musisz zlokalizować na mapie. W górnej połowie ekranu pojawi się nazwa miasta/punktu orientacyjnego, a na dole czas, który upłynął. Dwie flagi pokazują, gdzie kliknąłeś na mapie i gdzie faktycznie znajduje się dana lokalizacja. Wyskakujące okienko zawiera więcej informacji o tym, jak duża jest odległość, a także Punktacja, czas, bonus, oraz Całkowity wynik (możesz to wyłączyć pod Ustawienia). Stopień trudności zależy w dużej mierze od wybranej mapy. Na przykład, jeśli wybierzesz kontynent europejski, a pytanie brzmi, gdzie jest Paryż lub Nicea, wystarczy kliknąć na Francję, ponieważ kraj jest tak mały, że nie można kliknąć na poszczególne miasta. Jeśli wybrałeś mapę Ameryki Południowej, będziesz musiał być nieco bardziej precyzyjny, gdy zostaniesz zapytany o zlokalizowane miejsca w Brazylii lub Peru.

Możesz uzyskać dostęp do Ustawienia poprzez menu główne. Znajdziesz tam następujące opcje:

Nazwa gracza
Lista jednostek odległości (wybierz kilometry, mile lub mile morskie)
Tryb szybki lub wolny (włącz lub wyłącz wyskakujące okienko)
Tryb wibracji (wł./wył.)
Tryb dźwięku (włącz lub wyłącz zapowiedzi i efekty dźwiękowe)

Konkluzja:
GeoEdu to zabawna, mała gra, która może pomóc Ci poszerzyć ogólną wiedzę na temat geografii. Jak powiedziałem, nawet jeśli nie jesteś takim durniem jak ja, nadal możesz cieszyć się grą w tę grę, aby sprawdzić swoją wiedzę.

Szybkość i stabilność

Przykro mi, że GeoEdu nie działa dobrze, jeśli chodzi o szybkość. Aplikacja walczy nawet na kamieniu milowym. Nie potrafię powiedzieć, czy wynika to z pobierania danych… wiem tylko, że nie było to zadowalające.

Stosunek ceny do wydajności

GeoEdu można pobrać bezpłatnie z Android Market.

0 Shares:
You May Also Like