Gmail i natychmiastowe aktualizacje Google

Wczoraj na blogu Google Mobile dla urządzeń z systemem Android 2.2 i nowszym ogłoszono aktualizacje skrzynki odbiorczej Gmaila i zwiększoną dostępność wyszukiwania dynamicznego Google. Aktualizacja Google Instant będzie dostępna po przejściu do strony wyszukiwania Google, a aktualizacja Gmaila jest dostępna w Android Market.

Aktualizacje dla Gmaila (2.3.2) obejmują nowy widok wiadomości oznaczonych przez użytkowników jako ważne, więcej funkcji poprawiających redagowanie wiadomości, wysyłanie wiadomości z dowolnego adresu już skonfigurowanego na koncie Gmail oraz możliwość „odpowiadania na wiadomości w… linia.”

Wiadomość o aktualizacji błyskawicznej Google nie dotyczy nowych funkcji, ale zwiększonej dostępności. Wyszukiwanie dynamiczne Google jest teraz obsługiwane w 40 krajach i 28 językach. Jeśli wcześniej nie miałeś dostępu do wyszukiwania dynamicznego Google, przejdź do witryny google.com w przeglądarce mobilnej, gdzie zostaniesz przekierowany do domeny regionalnej. Aby aktywować wyszukiwanie dynamiczne Google, wystarczy kliknąć odpowiedni link pod polem wyszukiwania.

Obrazy z bloga Google Mobile

0 Shares:
You May Also Like