Google Earth na kamieniu milowym — wideo

Wszyscy prawdopodobnie już wiedzą, że Google Earth jest dostępny dla Androida. Chociaż ma działać tylko z Androidem 2.1, w rzeczywistości tak nie jest. Na przykład Pulsar Custom Rom działa dobrze na moim Milestone, mimo że jest oznaczony jako Android 2.1 na rynku. Pobranie programu Google Earth z Marketu nie stanowiło więc dla mnie problemu. Możliwe jest nawet zainstalowanie Google Earth na „normalnym” kamieniu milowym dzięki wysiłkom b0b, użytkownika z android-hilfe.de, który odpowiednio zmodyfikował pakiet APK Google Earth. Możesz znaleźć APK w następującym wątku (wpis #28). Oto bezpośredni link do pobrania, jeśli zdarzy ci się mieć jakiekolwiek problemy na forum (Dzięki Oscar;-)

Google Earth działa świetnie na kamieniu milowym. Ponieważ Google Earth wykorzystuje do działania 22 MB pamięci wewnętrznej, pamiętaj, aby mieć wystarczająco dużo miejsca na kamieniu milowym. Poza tym wyłączyłem animowaną tapetę i większość innych rzeczy uruchomiłem w tle. Google Earth wykonuje niesamowitą robotę, jeśli chodzi o wydajność. Wizualnie Google Earth również jest oszałamiający. W zależności od widoku masz wrażenie, że faktycznie chodzisz po ulicach z widokiem w dowolnym kierunku. Podsumowując, jest to zgrabny gadżet, który można po prostu bawić się lub używać do wielu innych rzeczy.

Jeśli ktoś napotka jakiekolwiek problemy, w których Google Earth się nie uruchomi, po prostu usuń folder Google Earth z folderu karty SD o nazwie Android/data, a wszystko powinno znów działać płynnie.

0 Shares:
You May Also Like