Google Mobile wyłącza wyszukiwanie głosowe w wideo

Blog Google Mobile wspomina o tym, jak dobrze wyszukiwarka głosowa jest popularna i jaka jest jej mocna strona:

W rzeczywistości jedno na cztery wyszukiwania z telefonu z Androidem w Stanach Zjednoczonych odbywa się za pomocą głosu. W niektórych sytuacjach wyszukiwanie głosowe działa znacznie lepiej niż pisanie. To dużo szybciej niż pisanie na małym ekranie telefonu. Możesz wyszukiwać rzeczy, nawet jeśli nie znasz poprawnej pisowni. To przyjemniejsze, ponieważ możesz dzielić się tym, co robisz ze znajomymi. I bezpieczniej jest, gdy spacerujesz. Gdy zaczniesz korzystać z wyszukiwania głosowego, zaczniesz odkrywać wiele nowych sposobów korzystania z niego.

Filmy przedstawiają osoby na drzewie, grające w piłkarzyki, pod zlewem, siedzące w wannie z hydromasażem i cierpiące na lodowy ból głowy. Przejdź do kanału YouTube Google Mobile, aby obejrzeć filmy, lub zacznij poniżej:

Filmy zawierają symulowaną możliwość kliknięcia w część ekranu, w której wyświetlane są wyniki wyszukiwania, i przejście do wyników w przeglądarce. Nie do końca wstrząsająca, ale zdecydowanie dobrze zaimplementowana funkcja filmów, która jest bardzo wciągająca i kreatywna.

Phandroid stawia dobre pytanie wśród społeczności Androida. „Czy któryś z was jest dużym użytkownikiem wyszukiwania głosowego, który znajduje się w tego rodzaju sytuacjach, czy też wolicie dobry, staromodny tekst?”

Inne źródła: Androinica, Phandroid

Obraz z bloga Google Mobile

0 Shares:
You May Also Like