Google otrzymuje swoją ostatnią przesyłkę Nexus One

Google dodaje możliwość rozszerzenia dystrybucji przez operatorów w oparciu o „lokalne warunki rynkowe”, ale nie jest jasne, w jaki sposób określą rynki, na których można otrzymać Nexus One, więc radzę pozostać pesymistycznym w odniesieniu do dostępności w pobliżu.

Oto treść wpisu na blogu Google Nexus One dotyczącego tej sprawy:

Na początku tego roku ogłosiliśmy, że zamykamy sklep internetowy Nexus One. W tym tygodniu otrzymaliśmy ostatnią dostawę telefonów Nexus One. Po sprzedaży tych urządzeń Nexus One nie będzie już dostępny online w Google. Obsługa klienta będzie nadal dostępna dla obecnych klientów Nexus One. A Nexus One będzie nadal sprzedawany przez partnerów, w tym Vodafone w Europie, KT w Korei i być może innych w oparciu o lokalne warunki rynkowe.

Aby zapewnić naszym programistom dostęp do telefonu z najnowszym systemem operacyjnym Android, Google będzie oferować Nexus One za pośrednictwem partnera do sprzedaży zarejestrowanym programistom. Odwiedź witrynę wydawców Android Market i zaloguj się na swoje konto programisty, aby kupić Nexus One.

Android Central wspomina, że ​​Google „nadal będzie oferować N1 do sprzedaży zarejestrowanym programistom”.

Phandroid zauważa, że ​​„Na razie uroniliśmy jedną łzę jako telefon, który mógł zmienić wszystko o krok bliżej końca swojego życia”.

W powiązanych wiadomościach o Nexus One, EuroDroid donosi, że Vodafone Germany powinien wypuścić Androida 2.2 na telefony Nexus One w ciągu najbliższych kilku dni. Klienci Vodafone byli bardzo zdenerwowani opóźnieniem z powodu obaw, że Vodafone przekopuje się przez FroYo i usuwa z wydania wybrane funkcje, takie jak tehering.

EuroDroid wspomina, że ​​na szczęście „wierci się studnię ulgową – Vodafone Germany napisał na Twitterze, że aktualizacja FroYo dla telefonów Vodafone Nexus powinna być dostępna za kilka dni”.

Inne źródła: Android Central, EuroDroid, Phandroid

Obraz z Android Central

0 Shares:
You May Also Like