Google Voice, aby umożliwić wkrótce przenoszenie numeru

Google Voice istnieje od jakiegoś czasu w USA jako alternatywa dla umowy z operatorem telekomunikacyjnym, takim jak AT&T lub Verizon. Engadget ujawnił wczoraj, że Google, nagle i bez zapowiedzi, dał niektórym użytkownikom możliwość przeniesienia ich numeru telefonu do Google Voice.

Niestety opcja przenoszenia numeru była dostępna tylko dla niektórych użytkowników przez krótki czas i jest obecnie w fazie testów. Jak widać na powyższym zdjęciu, koszt przeniesienia numeru wynosi 20 USD, oprócz możliwej i prawdopodobnie drogiej opłaty za wcześniejsze zakończenie połączenia, którą musiałbyś zapłacić u swojego operatora komórkowego.

Engadget zauważył w aktualizacji oryginalnej historii, że funkcja zniknęła, ale może pojawić się ponownie w dowolnym momencie.

Google Voice to aplikacja, która umożliwia użytkownikom wykonywanie i odbieranie połączeń, zastępując dostawców komórkowych. Aplikacja jest postrzegana przez wielu jako mądry wybór ze względu na schemat cenowy połączeń telefonicznych, a także kilka innych przydatnych funkcji. Niestety dla wielu Google Voice jest obecnie dostępny tylko dla mieszkańców USA. Engadget dodał, że Google planuje w najbliższej przyszłości zaoferować usługę przenoszenia numeru „dla wszystkich użytkowników”.

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like