Google wypuszcza podgląd wideo na Androida 3.0 Honeycomb

Wczoraj Google przypadkowo opublikował wideo przedstawiające niektóre funkcje Androida Honeycomb na koncie YouTube dla programistów Androida, a następnie szybko je usunął, ale nie przed wykonaniem kilku jego kopii. Teraz, gdy Honeycomb został zaprezentowany na targach CES, wideo zostało oficjalnie opublikowane na blogu Google Mobile.

Jedną z rzeczy, które należy wynieść z ogłoszenia, jest to, że Andy Rubin, wiceprezes ds. inżynierii w Google, potwierdził, że Android Honeycomb będzie Androidem 3.0.

Wspomina również, że Android Honeycomb ma „prawdziwie wirtualny i holograficzny interfejs użytkownika”, a także obsługuje czat wideo i głosowy z dowolnym innym urządzeniem obsługującym Google Talk.

Poniżej znajduje się lista dodatkowych funkcji dostępnych w systemie Android Honeycomb:

udoskonalone, wielozadaniowe, przeprojektowane widżety, aktualizacje przeglądarki internetowej (przeglądanie na kartach, automatyczne wypełnianie formularzy, tryb incognito i synchronizacja z zakładkami Google Chrome) ulepszone dostosowywanie ekranu głównego „eleganckie” powiadomienie

Obejrzyj podgląd wideo Androida Honeycomb poniżej:

Nie podano daty premiery Androida Honeycomb poza tym rokiem, jednak po ogłoszeniu przez Motorolę, że Xoom zostanie wydany z Androidem 3.0 w pierwszym kwartale tego roku, wydaje się, że premiera nie może być zbyt odległa. Spodziewaj się, że w ciągu najbliższych kilku dni i tygodni zostanie ujawnionych więcej informacji o plastrze miodu.

Obraz z TechCrunch

0 Shares:
You May Also Like