Gry na żądanie w Androidzie

Exent, największy dystrybutor gier na żądanie, ogłosił plany wydania aplikacji na Androida, która pozwoli Ci grać do woli za stałą opłatą. Sam w sobie jest to ciekawy pomysł i zdecydowanie warto go sprawdzić, ale Exent obiecuje kilka ciekawych funkcji poza tym.

Jak widzieliśmy w sklepie z grami NVIDIA, GameTanium firmy Exent oferuje zwiastuny wideo, zrzuty ekranu, opisy gier i rekomendacje ułatwiające odkrywanie gier poza mechanizmami rynku Android. Dostępne są również funkcje społeczności graczy, w tym profile użytkowników, spersonalizowane awatary i punkty nagród.

Bardziej interesująca jest jednak obietnica gier na różnych urządzeniach, które będą płynnie przechodzić między urządzeniami. Możesz rozpocząć grę na telefonie komórkowym, kontynuować od miejsca, w którym została przerwana na tablecie i dokończyć ją na telewizorze z obsługą Google. Na pewno brzmi to ciekawie, ale będziemy musieli zobaczyć, jaka jest miesięczna opłata i z jakimi 100 grami uruchomi się sklep. A ponieważ są największym graczem w grze i mają wielu wydawców gier, miejmy również nadzieję, że pojawi się więcej fajnych gier.

Zdjęcie: Exent

0 Shares:
You May Also Like