GSM HTC Hero, aby dostać Androida 2.1 już dziś

Wczoraj AndroidandMe opublikowało historię, że GSM HTC Hero w końcu zacznie dziś wprowadzać aktualizację Androida 2.1. Ujawnienie nastąpiło dzięki tłumaczeniu konta HTC Plurk, gdzie ogłoszono aktualizację, która, miejmy nadzieję, przyniesie pewną ulgę posiadaczom Hero.

Niestety, AndroidandMe zauważa również, że ponieważ ogłoszenie było skierowane na rynek azjatycki, może jeszcze trochę potrwać, zanim rynek europejski również otrzyma aktualizację. MobileCrunch pisze, że oczekiwanie w Europie nie powinno trwać długo, ponieważ „można założyć, że nie będzie daleko w tyle (a jeszcze mniej czasu, zanim ROMy społecznościowe zaczną się pojawiać).”

Oto przybliżone tłumaczenie ogłoszenia zaczerpniętego z artykułu MobileCrunch:

W dniu 4 czerwca 2010 r., aby otworzyć aktualizację oprogramowania bezprzewodowego, główna funkcja aktualizacji w następujący sposób: Aktualizacja systemu operacyjnego Android 2.1!

System będzie nadal wysyłał monit o aktualizacje, gdy pojawi się monit systemowy, tak długo, jak to możliwe, klikając Pobierz lub połączenie z siecią bezprzewodową 3G/GPRS, aby zakończyć aktualizacje systemu telefonicznego. Uwaga: Zalecamy wybranie darmowego środowiska Wi-Fi, pobranie aktualizacji. Jeśli obecnie korzystasz z sieci 3G, pobieranie może wymagać uiszczenia dodatkowych kosztów przez przewoźników, przed użyciem upewnij się, że masz nieograniczone stawki za dostęp do Internetu.

Zostań z nami, aby otrzymywać informacje o tym, gdzie dokładnie idą aktualizacje. Daj nam znać, jeśli otrzymasz aktualizację, ponieważ wydaje się, że jest to aktualizacja OTA.

Inne źródła: AndroidandMe, MobileCrunch

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like