Hockey Nations 2010 — najlepszy sport zimowy

Zacznę od stwierdzenia, że ​​mimo iż jestem wielkim fanem hokeja, nigdy nie będę tak kompetentny w tym sporcie, jak moi kanadyjscy sąsiedzi na północy. Po play-offach NHL to jedno, ale Hokejowe Mistrzostwa Świata nigdy nie były bardzo popularne wśród widzów telewizyjnych w Ameryce Północnej. Jednak w Europie Mistrzostwa Świata zawsze miały wierną i dużą rzeszę fanów. Teraz dzięki Hockey Nations 2010 użytkownicy Androida na całym świecie mogą cieszyć się surową i porywającą akcją międzynarodowego hokeja na swoich telefonach. Chociaż wersja tej gry ze strzelaninami jest wystarczająco fajna, tylko pełna wersja tej gry pozwala doświadczyć emocji związanych z finałem mistrzostw Rosja-Kanada. Dowiedz się więcej o byciu mistrzem świata w hokeju w dzisiejszym teście.

Funkcje i zastosowanie

Powinieneś zapoznać się z trybem shoot-out z naszego testu na wersji demonstracyjnej Hockey Nations. W pełnej wersji nie grasz tylko w trybie rzutów karnych, ale bierzesz udział w prawdziwych meczach 6 na 6 przeciwko innym drużynom hokejowym, tak jak w zwykłych meczach hokejowych.

Dla tych z was, którzy nie mają czasu, Hockey Nations 2010 ma tryb ZAGRAJ TERAZ. Bez żadnych specjalnych konfiguracji możesz od razu zacząć grać.

Rozpocznij i Mecz pokazowy pomiędzy dwoma wybranymi drużynami. W Tryb praktyki pomaga wczuć się w grę, ćwicząc umiejętności jazdy na łyżwach, strzelaniu i obronie w trybie treningowym. ten Tryb strzelaniny (dostępne w bezpłatnej wersji demo) można również grać w Hockey Nations 2010.

We wszystkich trybach gry możesz wybierać pomiędzy łatwym, średnim i trudnym poziomem trudności. Możesz także dostosować długość meczu do 5, 9 lub 12 minut.

Dostępne są następujące drużyny narodowe:

Wielka Brytania Niemcy Łotwa Szwajcaria Czechy Finlandia Kanada USA Rosja Szwecja Słowacja Białoruś Norwegia Francja

Pokazywane są ci mocne i słabe strony każdego zespołu.

Największą częścią Hockey Nations jest tryb turniejowy. Go for Gold to nazwa trybu gry Mistrzostw Świata. Rozpoczynasz w fazie grupowej, grając przeciwko wszystkim przeciwnikom z twojej grupy. Jeśli masz wszystko, by zostać mistrzem, przechodzisz do rundy pucharowej.

w Liga Światowa, grasz w lidze przeciwko wszystkim swoim przeciwnikom. W tym trybie musisz raz zagrać z każdym ze swoich rywali. Drużyna na szczycie tabeli na koniec sezonu zostaje mistrzem Ligi Światowej!

Czy interesujesz się taktyką? Nie ma problemu! Po prostu wybierz pomiędzy lub naciskając czerwono-niebieską strzałkę na ekranie podczas gry.
W Achievement znajdziesz wszystkie swoje sukcesy, niezależnie od tego, czy są to medale złote, srebrne czy brązowe.

W opcjach możesz dostosować:

Poziom efektów Krążek Podświetlenie Touch Feedback Oblodzenie Offside

Nie podoba Ci się kąt kamery? Po prostu zatrzymaj grę i przejdź do Zmień widok, aby dostosować wygląd gry.

Dolna linia:

Świetna gra 3D z niesamowitą kontrolą.

Ekran i elementy sterujące

Hockey Nations 2010 to jedna z najlepszych gier 3D na Androida. Ta gra jest tuż za mną! Jeśli grafika gry jest nieco opóźniona, spróbuj obniżyć poziom szczegółowości w opcjach.

Trzeba trochę się przyzwyczaić, aby naprawdę opanować sterowanie w grze. W moim HTC Desire wirtualny gładzik znajduje się u góry ekranu. Chociaż nie przeszkadzało mi to, wolałbym, żeby był umieszczony na dole.

W trakcie gry sterujesz swoimi zawodnikami za pomocą wirtualnych przycisków. Możesz sprawić, by zawodnik sprintował, podawał lub strzelał. Aby zmierzyć się z przeciwnikami, możesz albo Poke Check, albo Body Check.

Jestem ciekaw, aby usłyszeć od ludzi o ich doświadczeniach z graniem w tę grę na różnych urządzeniach z Androidem.

Szybkość i stabilność

Czasy ładowania w Hockey Nations 2010 są ledwo zauważalne. Rozpoczęcie gry nie trwa długo. Podczas testów nie miałem żadnych awarii.

Stosunek ceny do wydajności

Hockey Nations 2010 można pobrać z Android Market za 4,99 USD

Wersja demo jest dostępna bezpłatnie w Android Market.

0 Shares:
You May Also Like