Hotel Mogul – Dla Hiltona wannabe’s

Kto nie marzył o posiadaniu sieci hoteli? Któż nie chciałby zmienić obskurnych miejsc płatnych za godzinę w luksusowe kurorty? Czy wziąłeś stronę z książek Best Western, Hilton i Ritz Carlton?

W takim razie zobaczmy, co masz! Hotel Mogul pozwoli Ci udowodnić swój geniusz nieruchomości. Ta aplikacja – napisana przez Alaware Entertainment – ​​pozwala stworzyć własną, wirtualną sieć hoteli.

Czy to warte 2,99 $? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Funkcje i zastosowanie

Pierwszą rzeczą, którą robisz, jest założenie profilu. Twój wynik będzie przechowywany tutaj. I to wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć!

Gra zaczyna się od krótkiego wprowadzenia o Lynette i Golden Bau AG, którzy poprowadzą cię przez grę i wyjaśnią ci różne rzeczy. Kiedy już zrozumiesz, jak wszystko działa, musisz zbudować strategiczną historię wokół korporacji.

Aplikacja oferuje 35 różnych poziomów; każdy poziom ma inny cel. Pierwsze kilka poziomów to mniej więcej samouczki (których nie można pominąć), a celem każdego z nich jest tryb hardkorowego potentata hotelowego: budować drogie hotele i to w wielu.

Zacznij od budowy pól kempingowych i mniejszych hoteli. Nie osiągniesz jednak takiego zysku, jakiego szukasz, z tego typu sprawami, więc z poziomu na poziom hotele stają się coraz większe i droższe. Do budowy hoteli potrzebne będą materiały, siła robocza i działki. I tak jak w prawdziwym życiu: to kosztuje. Zarabiasz dzięki swoim hotelom. Istnieje również możliwość odpicowania istniejących hoteli — do 3 gwiazdek.

Aby zarobić duże pieniądze, potrzebujesz czegoś więcej niż hoteli: zacznij szukać w kawiarniach, centrach handlowych, zabytkach itp. Na niektórych poziomach istnieje nawet możliwość zdobycia atrakcji widokowych, takich jak piramidy, które mogą generować dalsza premia dochodowa.

W ostatniej kategorii jest też możliwość inwestowania w budynki usługowe (hale budowlane, agencje nieruchomości, więcej zabytków): wykorzystaj je, aby utrzymać swoich pracowników w ryzach, spekulować na rynku nieruchomości lub po prostu przyciągnąć więcej odwiedzających.

Gdy osiągniesz cel określonego poziomu – np. 3 hotele biznesowe i dochód w wysokości 200 000 USD – możesz przejść do następnego poziomu. Za każdy pomyślnie ukończony poziom otrzymasz ocenę (srebrną gwiazdkę); aby zdobyć złotą gwiazdę, musisz osiągnąć cel poziomu w ograniczonym czasie. I to jest naprawdę trudny aspekt, ponieważ wyznaczony czas nie jest zbyt hojny (ale mimo to jest możliwy do wykonania), co oznacza, że ​​prawdopodobnie będziesz musiał podjąć kilka prób i wymyślić niezawodną strategię, aby zdobyć złoto .

Wreszcie istnieje również możliwość zdobycia nagród za swój profil, wykonując prace prowizyjne, takie jak zdobycie złotej gwiazdy na co najmniej 30 poziomach lub zarobienie 10 milionów dolarów na jednym poziomie.

Konkluzja:
W ogóle podoba mi się ta aplikacja. Próby załatwienia spraw w określonym czasie i różne poziomy zdecydowanie trzymały mnie przy telefonie przez kilka godzin. Jest tak wiele poziomów i nigdy nie wydaje się, że zbliżasz się do końca. Po tym, jak grałem przez całą wieczność, ukończyłem zaledwie 22 z 35 poziomów.

Co więcej, zawsze istnieje więcej niż jeden sposób na pomyślne ukończenie poziomu, co naprawdę stymuluje myślenie strategiczne.

Tak więc dla wszystkich tych, którzy marzyli o zostaniu potentatem hotelowym: oto Twoja szansa, aby Twoje marzenie stało się (wirtualną) rzeczywistością. Fajny!

Ekran i elementy sterujące

Aplikacja zdobyła uznanie w mojej książce za efekty wizualne. Historia też jest bardzo sprytna. Istnieje wiele zgrabnych sztuczek i detali, takich jak samochody jeżdżące po drogach przed hotelami. Niestety, znalazłem niewielką część obrazu z prawej strony mojego ekranu — wygląda na to, że zerwanie nie było idealne.

Sterowanie było naprawdę łatwe w użyciu. Zauważyłem, że przyciski są trochę za małe i nie są wyraźnie oznakowane.

Lubisz muzykę z windy? Masz szczęście, aplikacja może zapewnić! Cóż, nie uważałem tego za tak irytujący jak wuwuzele z Pucharu Świata, ale i tak działało mi na nerwy.

Szybkość i stabilność

Nie miałem żadnych problemów ani awarii z tą aplikacją.

Czas potrzebny na załadowanie aplikacji jest również całkowicie koszerny.

Stosunek ceny do wydajności

Hotel Mogul można pobrać za 2,99 USD z Android Market.

Uważam, że jest to odrobinę za drogie, ale jest to prawie możliwe do opanowania w tak doskonałej grze. Wypróbuj, a jeśli Ci się spodoba, zachowaj.

0 Shares:
You May Also Like