HTC Aria jest dostępna w AT&T i Dell

W zeszłym tygodniu AT&T ogłosiło HTC Aria, a od wczoraj można kupić telefon w AT&T za 129,99 USD po rabacie lub od Della za darmo. Trudna decyzja, prawda? Umowa z Dell zawiera oczywiście pewne wyjątki, ale według BoyGeniusReport wydaje się, że umowa jest dostępna dla nowych i obecnych klientów.

TalkAndroid napisał, że umowa o wartości 0 USD od firmy Dell „jest uniwersalna, bez konieczności płacenia za aktywację lub wysyłkę”. Android Guys zauważyli, że bez żadnego rabatu ani zniżki, że przy „pełnym koszcie, bez umowy, telefon zwróci Ci 379,99 USD”.

Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie specyfikacji HTC Aria dzięki AndroidGuys:

Android 2.1 z procesorem HTC Sense 600 MHz 3.2″ ekran dotykowy 320 x 480 512 MB ROM/384 MB RAM Aparat 5 MP Bateria 1200 mAh Kompas cyfrowy, aGPS, Wi-Fi

BoyGeniusReport wspomniał również, że „HTC Aria to najlepszy smartfon z Androidem oferowany przez AT&T”. Jednak ponieważ Samsung Captivate zasugerowano, że zostanie wprowadzony na rynek w nadchodzących miesiącach, ci, którzy szukają nowego telefonu z Androidem, mogą chcieć czekać, ponieważ może być tutaj do końca lata.

Inne źródła: AndroidGuys, BoyGeniusReport, TalkAndroid

Obraz z TalkAndroid

0 Shares:
You May Also Like