HTC Desire HD pojawia się na Amazon UK, szybko usunięty

Electricpig napisał wczoraj, że jeden z ich czytelników „wskazał nam stronę Amazona w Wielkiej Brytanii, gdzie tajemniczy produkt o nazwie HTC 99HLZ001-00 ACE/Desire HD jest wymieniony jako niedostępny i wyceniony na 415 funtów”.

Engadget wspomina, że ​​szczegóły telefonu nie były dostępne w wykazie. Niestety, „jedynym innym szczegółem uzyskanym ze strony jest kryptonim „As”, ale biorąc pod uwagę, że od tego czasu wszystko zostało zerwane, nie można wiedzieć, co jeszcze było ukryte w kodzie”.

EuroDroid dodaje, że zrobione zdjęcie przedstawiało „oficjalną listę produktów Amazon – a nie tylko zewnętrzny sprzedawca próbujący zebrać spekulacyjne pieniądze na zamówienie w przedsprzedaży”.

Phandroid zauważa, że ​​„data premiery 1 października całkiem dobrze pasuje do ogłoszenia z 15 września, które spodziewamy się zejść do Londynu”. Niestety, nie mogę znaleźć ŻADNYCH dowodów na tym zdjęciu wskazującym na datę 1 października, którą wskazują Phandroid i EuroDroid, więc naprawdę nie mogę ufać temu stwierdzeniu.

Electricpig zauważa, że ​​„HTC Desire HD był wcześniej zauważony na stronie SuperEtrader, ale ta lista Amazona faktycznie poprzedza go (7 lipca), co sugeruje, że nie jest to oszustwo stworzone przez fanów”.

Inne źródła: EuroDroid, Engadget, MobileCrunch, Phandroid

Zdjęcie z Electricpig

0 Shares:
You May Also Like