HTC Desire otrzyma Androida 2.2 23 czerwca?

Ci z was, którzy mają ze sobą nowy HTC Desire, miejmy nadzieję, że do tej pory się nim spodobał, a Ty możesz mieć jeszcze większy powód do dumy z podjętej decyzji o zakupie. Po ogłoszeniu Androida 2.2 przez Google, w społeczności Androida krąży plotka o rozmowie telefonicznej między członkiem forum XDA-Developers a pracownikiem HTC na temat aktualizacji Androida 2.2 dla HTC Desire.

Oto tekst dotyczący rozmowy telefonicznej z oryginalnego postu:

Robert: „Nie, przepraszam, nie w tej chwili”

Ja: To nie jest włączone! mogę zainstalować tylko kilka aplikacji!…

Robert: „Czy mogę cię zawiesić na kilka sekund”

Ja: Tak, nie ma problemu…..

Robert: „Rozmawiałem z moim superwizorem i powiedziała, że ​​nic nie możesz zrobić… Ale nigdy tego ode mnie nie słyszałeś… Nowa aktualizacja nadchodzi 23 czerwca i będziesz mógł umieścić niektóre aplikacje na karcie micro SD.”

Ja: ok, będę musiał poczekać, dzięki za pomoc.

Robert: “ok, czy jest jeszcze coś, w czym mogę ci pomóc?”

Ja: nie życzę miłego dnia na zdrowie

Robert: „dziękuję, życzę miłego dnia”

Unwired View cofa się o krok, aby sprawdzić, jaką wagę ma ta plotka, mówiąc:

To prawda, że ​​plotka jest jak dotąd dość niepewna i pochodzi z wiadomości wysłanej przez faceta, który otrzymał ją od przedstawiciela obsługi klienta HTC, kiedy narzekał na brak miejsca na instalację nowych aplikacji. Przedstawiciel obsługi klienta. najpierw powiedział, że niewiele może pomóc w rozwiązaniu problemu, a potem dodał konspiracyjnym głosem

Ale na wypadek, gdybyś nadal był podekscytowany, pamiętaj o słowach Phandroida, że ​​powinieneś „wziąć to z czymś więcej niż ziarnkiem soli i nie wstrzymywać oddechu ani na sekundę”. Jeśli jednak tak się stanie, powiedziałem ci to.

Inne źródła: Phandroid, widok bezprzewodowy

Obraz z widoku bezprzewodowego

0 Shares:
You May Also Like