HTC Droid Eris otrzyma aktualizację 16 lipca

Zgodnie z obrazem z Droid Life, aktualizacja będzie zawierać następujące ulepszenia:

Udoskonalone sterowanie dźwiękiem Udoskonalone szybkie wybieranie Udoskonalone funkcje wiadomości tekstowych, wideo i obrazkowych Synchronizacja kontaktów telefonu za pomocą Asystenta kopii zapasowej, Microsoft Exchange ActiveSync i Facebook Weather Ulepszenia i poprawki stabilności Telefon paruje się teraz z zestawem słuchawkowym Jabra Bluetooth Telefon synchronizuje się z kontaktami Gmail

TalkAndroid dodaje, że „minęło kilka miesięcy, odkąd właściciele Eris mieli jakąkolwiek aktualizację, więc użytkownicy urządzenia z przyjemnością usłyszą” wiadomość o aktualizacji. Zwłaszcza po tym, jak Verizon nie tak dawno wycofał HTC Droid Eris. Android Central wspomina, że ​​wydaje się, że „Verizon nie zapomniał, że to klienci wolą mniejszą, ale nadal seksowną Eris”.

Jedno ze zdjęć wspomina, że ​​otrzymanie aktualizacji może zająć wszystkim użytkownikom Verizon Droid Eris nawet tydzień, więc postaraj się zachować spokój.

Phandroid zauważa ich ostrożność, „że może to być w rzeczywistości ostatni mały przysmak OTA, który Verizon i HTC wepchnęli na Eris”.

Inne źródła: Android Central, Phandroid, TalkAndroid

Obraz z życia droidów

0 Shares:
You May Also Like