HTC Droid Incredible i EVO 4G otrzymują nowe czujniki dotykowe

Praktyczna recenzja Droid Incredible przeprowadzona przez AndroidCentral i krytyka obsługi wielodotykowej miały nieoczekiwany efekt uboczny. Komentarz do ich historii wyjaśnia nowy rozwój w wyniku wdrożenia przez HTC nowych czujników wielodotykowych w Droid Incredible i EVO 4G.

Buckaroo Banzai skomentował:

HTC używa teraz ekranu Atmel mxt224 w porównaniu ze starą Synaptics 2000. Atmel jest znanym komponentem nadchodzącego HTC EVO 4G – po prostu nie sądziłem, że wdrożą go tak szybko. Wygląda na to, że tak. To nie tylko ulepszenie oprogramowania w Incredible w stosunku do N1; rzeczywiście używają nowego typu ekranu. Bardzo dobrze.

Oto niektóre specyfikacje Amtel mXT224 zaczerpnięte ze strony AndroidandMe i Amtel:

do użytku na ekranach o przekątnej do 10,2 cala, dane o pozycji są podawane z częstotliwością >250 Hz, obsługuje rysik, paznokcie i rękawice niski pobór mocy, rozpoznawany rozmiar i kąt dotyku, nieograniczona liczba dotknięć, stosunek sygnału do szumu (SNR) do 80:1, niewielka powierzchnia kilka elementów zewnętrznych

Jest to duża poprawa możliwości ekranów dotykowych. Teraz musimy tylko mieć nadzieję, że więcej firm pójdzie w ich ślady.

Inne źródła: Atmel, AndroidandMe

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like