HTC Droid Incredible otrzymuje wsparcie 802.11n, poprawkę przeglądarki i Froyo?

W ciągu ostatnich kilku dni w sieci krążyło wiele wiadomości dotyczących HTC Droid Incredible. Firma Wireless Goodness odkryła dokumenty FCC pokazujące różne ulepszenia nadchodzące dla Droid Incredible, w tym nową baterię i obsługę sieci bezprzewodowej n (którą AndroidCentral przypisuje Androidowi 2.2). Dodatkowo firma HTC wydała oświadczenie dotyczące problemów z prywatnością w przeglądarce telefonu.

Wireless Goodness napisało, że bateria wymieniona na powyższym obrazku wydaje się mieć taką samą baterię 1300 mAh jak oryginał, jednak nie podaje żadnych szczegółów, w jaki sposób doszli do tego wniosku. Przekopując się przez nową instrukcję, nowe numery seryjne są wymienione na stronie 9 u góry, więc ci z was, którzy mają Incredible, mogą dokonać porównań numerów modeli, aby zobaczyć, co się dzieje.

Nowe wsparcie dla 802.11n pokazane w dokumencie FCC powoduje, że AndroidCentral daje przeczucie, że ponieważ Android 2.2 dla Nexusa One ma wsparcie dla Wi-Fi 802.11n, ta aktualizacja dla Incredible może być Androidem 2.2. Moim zdaniem dojście do tego wniosku to więcej niż przeciąganie (zwłaszcza, że ​​Android 2.2 wciąż nie jest wypuszczany na wszystkie urządzenia Nexus One, a HTC Droid Incredible obsługuje HTC Sense, co prawie gwarantuje opóźnienie w aktualizacji), ale może Droid Niesamowici użytkownicy będą mieli szczęście w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Wreszcie BoyGeniusReport napisał w zeszłym tygodniu artykuł o HTC Incredible, które w losowych momentach robi zdjęcia przeglądarki i zapisuje je w pamięci telefonu. Najwyraźniej pliki były bardzo trudne do usunięcia, co budziło obawy o prywatność każdego, kto mógłby zgubić telefon lub chciał go sprzedać innej osobie. Teraz BoyGeniusReport ma oświadczenie HTC dotyczące problemu i tymczasowego rozwiązania. W liście wspomnieli, że:

Firma HTC zidentyfikowała główną przyczynę, dla której DROID Incredible nie usuwa miniatur stron internetowych po przywróceniu ustawień fabrycznych, i tworzy aktualizację, która wyeliminuje ten problem. Będzie to rozpowszechniane w wersji konserwacyjnej oprogramowania, która zostanie wypchnięta na urządzenia w najbliższej przyszłości.

Udaj się na stronę FCC tutaj i pokopać, jeśli masz na to ochotę i masz trochę czasu do spędzenia.

Inne źródła: AndroidCentral, BoyGeniusReport, Engadget, FCC, Phandroid

Obraz z Wireless Goodness

0 Shares:
You May Also Like