HTC EVO 4G bije rekord sprzedaży Sprint i otrzymuje pierwszą aktualizację

Dziś i w ten weekend wciąż pojawia się wiele informacji o premierze HTC EVO 4G. W komunikacie prasowym Sprint ogłosili, że sprzedaż telefonu pobiła swój poprzedni rekord pod względem największej liczby pojedynczego urządzenia sprzedanego w dniu premiery, przy trzykrotnie większej liczbie urządzeń Samsung Moment i Palm Pre niż ich pierwsze trzy dni łącznie.

MobileCrunch zauważa, że ​​„Sprint nie osiągnął jeszcze dokładnych liczb, ale to całkiem imponująca poprawa w stosunku do poprzedniego rekordu”.

Androinica zrobiła kilka szybkich badań na temat możliwej liczby sprzedaży w piątek i oto, co wymyślili:

JP Morgan i inni analitycy oszacowali, że Palm Pre sprzedał się od 50 000 do 100 000 sztuk w ciągu pierwszych kilku dni po premierze. Biorąc pod uwagę, że Sprint powiedział, że EVO sprzedało się trzy razy więcej niż Pre i Instinct razem wzięte, ostrożne szacunki wskazują, że EVO mogło już przekroczyć granicę 100 000 sztuk od piątku.

Według ostrożnych szacunków liczba ta byłaby zbliżona do 150 000, biorąc pod uwagę, że Samsung Moment nie został nawet wymieniony w ich obliczeniach.

BoyGeniusReport opowiada historię, że telefon może cierpieć na słabą łączność Wi-Fi w porównaniu z innymi telefonami. Wspominają jednak również, że prędkości połączeń danych wydają się być podobne „niezależnie od ich odległości od routera”. Wydaje mi się, że sposób, w jaki telefon wyświetla siłę połączenia, jest nieco zwariowany. Zwłaszcza, że ​​wcześniej nie słyszałem o problemach z połączeniem, biorąc pod uwagę wystarczająco dużo czasu, jaki wielu blogerów miało już z urządzeniem. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Naturalnie w związku z dużym popytem, ​​braki urządzenia zgłaszane są przez AndroidCentral. Na szczęście AndroidandMe odkrył, że możliwym obejściem przy zakupie urządzenia w sklepie, który wydaje się być wyprzedany, może być poinformowanie sprzedawcy, że masz innego przewoźnika, a sprzedawca może po prostu znaleźć dla ciebie taki, który „przeoczył” ”.

Phandroid donosi, że system aktywacji Sprint w dniu 4 kwietnia miał poważne problemy z ogromną liczbą osób aktywujących swój nowy HTC EVO 4G.

AndroidandMe wspomniał również w piątek, że telefon otrzymał aktualizację, która „jest wysyłana bezprzewodowo, aby naprawić kilka drobnych błędów, które zostały zgłoszone. Aktualizacja ma rozwiązać błędy dotyczące „niewystarczających uprawnień do plików”, gdy użytkownicy próbowali zapisać pliki na ich kartę MicroSD. Donosi się również, że ta niewielka aktualizacja załata lukę w zabezpieczeniach, która umożliwiła użytkownikom włamanie się do urządzenia i uzyskanie dostępu do konta root”.

Czy ktoś tutaj kupił już telefon? Dźwięk na forach lub w komentarzach, jeśli masz już telefon

Inne źródła: AndroidandMe, AndroidCentral, Androinica, BoyGeniusReport, MobileCrunch, Phandroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like