HTC EVO 4G z systemem Android 2.2

HTC EVO 4G nie został jeszcze wypuszczony do publicznego zakupu, a jednak dzięki rozdaniu przez Google bezpłatnych telefonów EVO 4G uczestnikom Google I/O, programiści XDA zdążyli już zrootować urządzenie i uruchomić błędną, ale działającą wersję Androida 2.2.

Ci z was, którzy mają EVO 4G, mają szczęście, że mają najnowszy i najlepszy sprzęt z Androidem, a kiedy ludzie z XDA dostaną wersję gotową do wydania, będziecie w jeszcze lepszej sytuacji niż posiadacze Nexusa One z Androidem 2.2.

Oto film na YouTube przedstawiający kompilację FroYo działającą na EVO 4G.

W powiązanej historii AndroidandMe informuje, że HTC EVO 4G rzeczywiście łączy się za darmo. W historii zauważono również, że w Android Market dostępnych jest kilka aplikacji, które umożliwiają to prawie każdemu telefonowi. Napisałem historię o przyszłości FroYo i kosztach tetheringu i nadal nie mamy ostatecznych odpowiedzi dla wszystkich przewoźników.

Zgodnie z artykułem, wydaje się, że dopóki przewoźnicy nie wprowadzą jakiejś poprawki oprogramowania na swoich urządzeniach (lub zrobią to, co robi Sprint, pobierając dodatkową opłatę za EVO 4G, ponieważ działa on na standardowym Androidzie 2.1 i może robić Wi- fi tethering), możesz być w stanie połączyć się z komputerem bez żadnych negatywnych skutków.

Oto film na YouTube z artykułu.

Inne źródła: AndroidandMe, AndroidGuys, Engadget

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like