HTC EVO 4G zostanie wydany 6 czerwca?

Wiele nowości na temat HTC EVO 4G wychodzi ostatnio na jaw. Tym razem mamy datę potwierdzoną przez sprzedawcę Radio Shack wraz z moją wczorajszą historią wskazującą na wydanie w czerwcu i tą historią sprzed miesiąca, która wskazała 6 czerwca jako datę premiery. AndroidCentral otrzymał kilka zdjęć ulotek z RadioShack, wraz z pewnymi informacjami o cenach.

Według artykułu na AndroidCentral, zapalony obserwator forów PreCentral o nazwie bnceo natknął się na te ulotki w swoim lokalnym Radio Shack, kiedy po rozmowie ze sprzedawcą powiedział:

Wydanie nastąpi na początku czerwca (około 6 czerwca), koszt w ramach umowy wynosi 200,00 USD, poza umową wyniesie 600,00 USD i nie ma planowanych zmian w planie Sprint. Pracownik Shack nie miał żadnych informacji o kosztach funkcji mobilnego hot spotu.

Gizmodo pisze, że przed premierą telefonu planowana jest miesięczna promocja. To miałoby sens, zwłaszcza że patrząc na cztery ulotki, każda z nich jest oznaczona jako inny tydzień w czterotygodniowej serii.

AndroidandMe dodaje, że wraz z wydarzeniem prasowym Sprint w Nowym Jorku 12 maja, więcej powinno zostać ujawnionych. Zacznij oszczędzać grosze, masz mniej niż miesiąc!

Inne źródła: AndroidandMe, Gizmodo

Obrazy z AndroidCentral

0 Shares:
You May Also Like