HTC Incredible już wkrótce w Verizon?

Nadchodzą wiadomości dotyczące wydania przez Verizon HTC Incredible. Postaram się skonsolidować leady w jednym artykule. Tweet z konta Verizon na Twitterze i zdjęcie HTC Incredible znajdującego się w systemie CelleBrite firmy Verizon mogą sugerować, że premiera jest tuż za rogiem.

Gearlog i Gizmodo donoszą, że niektóre tweety z konta Verizon na Twitterze odpowiadają na pytania dotyczące nadchodzącej wersji HTC Incredible, mówiąc:

“@studentbuddha Piątek Brandon, nie złość się 🙂 Jeśli chodzi o HTC Incredible i inne nowe telefony… dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy czekają!”

„@shawnaisaacs Cześć Shawn, tak, HTC Incredible wydaje się być popytem! A tak przy okazji, co myślisz o #Droid?”

Ci z was, którzy śledzą te historie, wiedzą, że Verizon do tej pory bardzo milczał na temat Niewiarygodnego, ale przynajmniej jest to półoficjalnie uznawane przez Verizon.

W innym rozwoju, według BoyGeniusReport i Phandroid, system używany przez Verizon do przesyłania kontaktów i innych informacji z telefonu komórkowego na telefon komórkowy (CelleBrite) ma w nim wpis dotyczący HTC Incredible. Podobno telefon już trafia do magazynów. Ludzie krok po kroku!

Miejmy nadzieję, że wydanie jest tuż za rogiem, chyba że Verizon chce konkurować z nadchodzącą wersją HTC EVO 4G i najnowszym iPhonem Apple.

Inne źródła: BoyGeniusReport, Gizmodo, AndroidandMe, Phandroid, Androinica

Obrazy z Phandroid i AndroidandMe

0 Shares:
You May Also Like