HTC Legend zmierza do AT&T?

Przeszukiwanie strony FCC naprawdę się ostatnio opłaciło, ponieważ wyciekły wszystkie informacje o nowych telefonach. Wygląda na to, że Engadget odkrył wniosek FCC o przyjazną dla AT&T (i wielu kanadyjskich przewoźników) wersję HTC Legend z pasmami WCDMA 850/1900.

BoyGeniusReport wyjaśnia uzasadnienie tego założenia, mówiąc, że numer identyfikacyjny FCC PB76110 jest tylko jedną cyfrą od oryginalnej legendy europejskiej z numerem identyfikacyjnym PB76100, a projekt etykiety również pasuje do poprzedniej legendy.

AT&T może użyć przyzwoitego telefonu o średnim zasięgu do swojego asortymentu, ale nie mogę wymyślić żadnego powodu, dla którego Kanada go nie dostanie. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni ze strukturą HTC Legend, spójrzcie na ten cytat z MobileCrunch, aby uśmieszyć:

Jasne, nie jest to najpotężniejszy element zestawu w zbrojowni HTC – ale jest zrobiony z pierdolonego metalu. Możesz dać ten telefon niedźwiedziowi na kilka godzin i sprawić, by wrócił w większości sprawny. Czy możesz sobie wyobrazić świat, w którym niedźwiedzie mają własne telefony komórkowe? To jest świat, w którym chciałbym żyć.

Inne źródła: BoyGeniusReport, FCC, MobileCrunch

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like