HTC "Mocno Inwestowanie" W nowych zakładach produkcyjnych

Jon French z HTC powiedział Mobile Magazine w piątek, że HTC „inwestuje intensywnie” w nowe moce produkcyjne, aby uniknąć powtórzenia niedoborów zapasów swoich telefonów, które miały miejsce na początku tego roku. Planują zwiększyć moce produkcyjne „bardzo, bardzo szybko”, aby sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu na ich smartfony. W innych wiadomościach HTC ogłoszono, że HTC Desire i Nexus One będą od teraz montowane przy użyciu wyświetlaczy Sony SLCD.

Poniżej znajduje się kolejny fragment artykułu w Mobile Magazine:

„Nadrabiamy zaległości. Nadal znajdujemy się w sytuacji, w której popyt stale rośnie i jak każdy dobry producent, potrzeba czasu, aby zbudować moc, aby zaspokoić popyt, więc robimy to teraz, bardzo mocno inwestując w nowe moce produkcyjne i nadrobimy bardzo, bardzo wkrótce”

Artykuł w Mobile Magazine mówi dalej, że „Francuz odmówił podania, ile HTC inwestuje w nowe moce produkcyjne. Zaprzeczył również twierdzeniom, że niedobory były celową taktyką mającą na celu wytworzenie stłumionego popytu konsumenckiego”.

Jak zauważa EuroDroid, konsumenci, „którzy próbowali kupić HTC Desire w kwietniu/maju, będą wiedzieć, że zarówno niedobory zapasów, jak i popyt na telefon z Androidem były bardzo, bardzo realne”.

W innych wiadomościach HTC, zgodnie z komunikatem prasowym HTC opublikowanym przez Engadget, HTC zamieniło wyświetlacze w HTC Desire i HTC Nexus One na wyświetlacze SLCD Sony, aby umożliwić HTC „zaspokojenie wysokich wymagań”. dostępność urządzenia.

Engadget zauważa również, że „CEO Peter Chou wyjaśnił również, że wrażenia wizualne na nowych ekranach SLCD są „porównywalne” z AMOLED, ale oferują lepszą wydajność baterii”.

MobileCrunch pisze, że „Co ciekawe, jedną z zalet AMOLED w porównaniu z LCD jest niski pobór mocy, ale te nowe ekrany najwyraźniej przyniosą ze sobą wydłużenie żywotności baterii, nie wspominając już o możliwości czytania ich w świetle słonecznym”.

Brakuje w prasie jakiejkolwiek wzmianki o niedoborach wyświetlaczy AMOLED Samsunga, czy Droid Incredible. Wygląda na to, że HTC próbuje obrócić tę całą klęskę niedoboru w ulepszenie w interesie lepszej technologii.

Inne źródła: Engadget, EuroDroid, MobileCrunch, Phandroid

Obraz z EuroDroid

0 Shares:
You May Also Like