HTC Paradise i Fiesta kupione na Craiglist

Oto soczysta część CellPassion:

Jeden z naszych czytelników, DB, twierdzi, że udało mu się złapać dwa nieznane smartfony HTC z Androidem, które były próbkami AT&T na Craigslist i szukał naszej pomocy, aby dowiedzieć się, czym one są. Okazuje się, że miał HTC Fiesta i Paradise, oba z systemem Android.

Paradise wydaje się być wariantem Arii i ma wysuwaną klawiaturę QWERTY. Jako pierwsi pisaliśmy o Raju, kiedy w styczniu mieliśmy profil UA siedmiu niezapowiedzianych telefonów HTC.

Muszę się nie zgodzić z CellPassion w ich drugim punkcie, że „Paradise” jest wariantem Arii, ponieważ istnieje wiele różnic między dwoma słuchawkami (w tym gładzik, zewnętrzne krawędzie i port głośnika na górze. Z drugiej strony, może jest bardzo luźno oparty na Arii.

Jeśli chodzi o HTC Fiesta, Engadget zauważa, że ​​o Fieście od dawna nie wspominano:

Nie jest to jednak jedyny niewydany sprzęt, jaki udało mu się zdobyć: okazuje się, że ma też Fiestę, telefon, o którym nie słyszeliśmy przez cały rok i który mógł już spaść na śmietnik. Zdjęcie Fiesty nie jest takie wspaniałe (sprawdź link do źródła, aby zobaczyć), ale z tego, co widzimy i z faktu, że ma aparat o rozdzielczości 3,2 megapiksela, domyślamy się, że w sprzedaży został wyparty przez Arię.

CellPassion uważa również, że telefon został złomowany, ale wspomina, że ​​„widziały dziwniejsze rzeczy, a to może być jedna z nich!”

Inne źródła: Engadget

Obraz z CellPassion

0 Shares:
You May Also Like