HTC planuje tablet z Androidem 3.0 na pierwszy kwartał 2011 roku?

Android Central zauważa również, że Nexus One został wydany w tym samym kwartale, w którym podobno ma pojawić się tablet HTC.

Artykuł Digitimes nie powinien nikogo dziwić, biorąc pod uwagę, że prawie każdy duży producent Androida wspomniał o rozwoju lub podobno pracuje na tablecie z Androidem. Motorola wciąż jest na etapie plotek, a Samsung zapowiedział już tablet z Androidem 2.2, jednocześnie potwierdzając prace nad tabletem z Androidem Gingerbread.

Sam słyszałem już wcześniej plotki, że tablet HTC jest w budowie, i miałem nadzieję, że usłyszę przynajmniej wzmiankę o nim podczas wczorajszego odsłonięcia w Londynie, ale musimy po prostu czekać.

Dobrą wiadomością jest to, że HTC słynie z używania wysokiej jakości komponentów, więc jest niewielka szansa, że ​​wejście HTC na rynek tabletów będzie czymś mniej niż high-endowym. Lepiej, żeby było, ponieważ na rynku jest już wiele przyzwoitych tabletów z systemem Android 2.x średniej i wyższej klasy, z którymi można konkurować.

Phandroid dzieli się moimi przemyśleniami, pisząc, że „z dopracowanym sprzętem i głęboką praktyczną znajomością systemu operacyjnego, samo myślenie o tablecie HTC mnie ekscytuje”.

Inne źródła: Android Central, BoyGeniusReport, Phandroid

0 Shares:
You May Also Like