HTC Thunderbolt zostanie ujawniony 6 stycznia?

HTC właśnie ogłosiło na swojej stronie, że 6 stycznia ujawni nowy telefon obsługujący 4G, co doprowadziło do plotek, że telefon, który ma zostać ogłoszony, to HTC Thunder (wcześniej znany jako Droid Incredible HD i Mecha), ze względu na czas ogłoszenie, a także tekst na obrazie, mówiący, że ten telefon będzie „znowu pierwszy z 4G”.

Ponieważ HTC EVO 4G był pierwszym telefonem z „4G”, jeśli zamierzają ogłosić, że ich nowy telefon będzie pierwszym telefonem obsługującym 4G, musiałby to oznaczać znaczny wzrost technologii, co wydaje się wskazywać, że rozmawiają o LTE , sieć 4G firmy Verizon.

Termin ogłoszenia smartfona zbiega się z konferencją prasową Verizon na CES 6th. Dodatkową wskazówką jest fakt, że HTC Thunder/Droid Incredible HD/Mecha był wcześniej widziany z wbudowaną obsługą 4G.

HTC Thunder prawdopodobnie nie będzie pierwszym telefonem LTE w Verizon przez długi czas, ponieważ najwyraźniej trwają prace nad wersją LTE Motorola Olympus, a także telefonem obsługującym LTE od Samsunga.

Specyfikacje wewnętrzne będą prawdopodobnie bardzo podobne do Desire HD, które pojawiło się na początku tego roku, z wyjątkiem oczywiście dodania funkcji LTE.

Sprawdź stronę z ogłoszeniami dla telefonu tutaj.

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like