HTC ujawnia HTC Desire HD i Desire Z

AndroidPIT otrzymał oficjalne dokumenty HTC dotyczące wprowadzenia na rynek HTC Desire HD, Desire Z i nowej wersji HTC Sense. Desire HD ma, jak podobno, 4,3-calowy ekran dotykowy, procesor 1 GHz i aparat 8 MP z podwójną lampą błyskową LED. Desire Z, znany również jako T-Mobile G2, ma 3,7-calowy ekran dotykowy, procesor 800 MHz oraz aparat 5MP z lampą błyskową. HTC Sense również został poddany przeglądowi dla tych nowych (i przyszłych) urządzeń.

Specyfikacje HTC Desire HD obejmują:

Unibody wyrzeźbiony z bloku aluminiowego 4,3-calowego ekranu dotykowego LCD Android 2.2 z nowym procesorem HTC Sense 1GHz Qualcomm 8255 Snapdragon 768 MB pamięci RAM, 1,5 GB wewnętrznej pamięci telefonu Kamera 8 MP z podwójną lampą błyskową LED i nagrywaniem wideo HD Łączność DLNA, HSPA+ i Wi- Obsługa Fi b/g/n Adobe Flash Player 10.1 Music Sync, Udostępnianie aplikacji, Dolby Surround

Poniżej znajdują się dostępne specyfikacje HTC Desire Z:

Zintegrowana klawiatura QWERTY z zawiasem Z 3,7-calowy ekran dotykowy Android 2.2 z nowym procesorem HTC Sense 800 MHz Qualcomm 7230 Aparat 5 MP z lampą błyskową LED i nagrywaniem wideo HD HSPA+, obsługa Wi-Fi b/g/n Adobe Flash Player 10.1 HTC Fast Boot i filtrowanie poczty e-mail

Procesor Qualcomm 8255 1 GHz w HTC Desire HD, choć wciąż Snapdragon (podobnie jak Nexus One i Desire), to nowy model, który nie został jeszcze wprowadzony do żadnego innego telefonu i powinien zapewniać zwiększoną wydajność. Desire Z to pierwszy telefon z procesorem Qualcomm 7230.

Jeśli chodzi o nową wersję HTC Sense, te dwa telefony będą pierwszymi, które ją otrzymają, a HTC nie wspomniało o żadnych innych telefonach, zarówno przyszłych, jak i wcześniejszych, które otrzymają nowy interfejs użytkownika, ale nie byłbym zaskoczony, że (przynajmniej) niektóre z wyższych telefonów z Androidem otrzymują nowy interfejs użytkownika jako aktualizację OTA.

HTC zadebiutowało także HTC Locations, nową usługę map online z funkcjami, których nie ma w Google Maps, takimi jak brak opóźnień w pobieraniu i brak opłat roamingowych.

Oba telefony „będą dostępne u głównych operatorów na całym świecie, a ceny będą ogłaszane lokalnie”, więc nie pytaj o nic HTC. Twój przewoźnik będzie musiał podać Ci ceny, jak to zwykle bywa. Jednak dokument mówi, że oba telefony będą dostępne w październiku na głównych rynkach europejskich i azjatyckich. Brak wzmianki o Ameryce Północnej, ale T-Mobile już potwierdził, że G2 nadchodzi, a 6 października jest podobno datą premiery.

0 Shares:
You May Also Like