HTC ulepszy EVO 4G dzięki poprawkom oprogramowania i sprzętu

W piątek Engadget napisało historię, że otrzymali wiadomość z nienazwanego źródła, że ​​HTC rozwiązuje niektóre z problemów dotyczących ich najnowszego przebojowego telefonu, HTC EVO 4G. O zgłoszonych problemach pisałem w zeszły wtorek, a HTC najwyraźniej robi postępy w wydawaniu aktualizacji oprogramowania i zmianie procesu produkcyjnego w celu wyeliminowania tych problemów.

W swojej historii pisałem o licznych przypadkach, w których dotykowy ekran urządzenia oddzielał się od frontu urządzenia w dolnej części twarzy. Dodatkowo problemy ze słabo uziemionymi wyświetlaczami prowadziły do ​​złego wykrycia przez ekran dotykowy danych wejściowych od użytkownika.

Więc co dokładnie robi HTC, aby rozwiązać tę sytuację? Poniżej znajdują się otrzymane informacje, które Engadget napisał w swojej historii:

Problemy z separacją szkła są prawdziwe, ale mówi się, że są bardzo drobne i nie mają wpływu na użyteczność telefonu, z wyjątkiem prawie niezauważalnego „oddania” w dotyku. To powiedziawszy, HTC wprowadziło pewne zmiany montażowe, które powinny zmniejszyć lub wyeliminować problem w przyszłości, i będzie obserwować sytuację. To naprawdę interesujące: problemy z czułością ekranu również są realne i najwyraźniej są znacznie bardziej rozpowszechnione w suchym klimacie, ale można je naprawić za pomocą samej poprawki oprogramowania. Ta łatka zostanie wkrótce wprowadzona na EVO.

AndroidCentral wspomniał, że „powiedziano im, że raportowanie siły sygnału Wi-Fi może zostać również zmodyfikowane, aby poprawić dokładność”.

Jeśli chodzi o to, w jaki sposób zmiana procesu produkcyjnego pomoże tym, którzy już mają na nim ręce, Phandroid zauważa, że ​​„jedynym sposobem, w jaki przyniesie ci to korzyści, jest wymiana urządzenia i szczęście, że wylądujesz jeden z nowszych modeli. ” Ci z was, którzy nadal planują zakup jednego, mogą chcieć poczekać kilka tygodni dłużej, ponieważ miejmy nadzieję, że do tego czasu będziesz mieć wariant, który ma naprawiony problem z separacją ekranu dotykowego.

Nie ma jeszcze słowa, kiedy aktualizacja może zostać wysłana (lub jak wiarygodne jest źródło Engadget), ale przekażę wiadomość, gdy usłyszę więcej.

Inne źródła: AndroidCentral, Phandroid

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like