HTC Wildfire zapowiedziany na Europę i Azję w trzecim kwartale

Engadget opublikował dzisiaj artykuł o najnowszym stworzeniu HTC, które ma zostać ogłoszone, HTC Wildfire. SmartphoneArea, niemiecka strona poświęcona smartfonom, która była źródłem Endgadget, opublikowała artykuł o konferencji prasowej przeprowadzonej przez HTC na temat ich nowego telefonu Wildfire z systemem Android. To z pewnością wygląda na część z dostępnym czerwonym kolorem.

Telefon jest reklamowany przez wielu (takich jak AndroidCentral i EuroDroid) jako miniaturowa wersja HTC Desire. Patrząc na zdjęcie, nietrudno to sobie wyobrazić. Telefon został zaprojektowany jako tańszy telefon z Androidem dla osób, dla których sieci społecznościowe mają wysoki priorytet przy zakupie telefonu.

Oto niektóre specyfikacje z relacji Phandroid i Engadget na temat tej historii:

528MHz Qualcomm MSM 7225 CPU 5MP aparat z lampą błyskową LED 3.2″ ekran dotykowy Wi-Fi Bluetooth 2.1 + EDR 512MB ROM 384MB RAM Android 2.1 1300mAh bateria

Aby zapoznać się z niektórymi funkcjami oprogramowania, które czynią telefon wyjątkowym, spójrz na następujące fragmenty komunikatu prasowego HTC na temat EuroDroid:

Dzięki nowemu widżetowi do udostępniania aplikacji, HTC Wildfire umożliwia polecanie aplikacji przez e-mail, SMS-a lub przez sieci społecznościowe. Twoi znajomi otrzymają łącze umożliwiające znalezienie aplikacji w Android Market jednym kliknięciem i pobranie jej na swój telefon.

Florian Seiche kontynuował: „Rozumiemy, że ludzie potrzebują lepszego sposobu poruszania się po dziesiątkach tysięcy aplikacji, które są obecnie dostępne w Android Market. W rzeczywistości nasze własne niezależne badanie wykazało, że konsumenci są nie tylko spragnieni najnowszych i najpopularniejszych aplikacji, z których korzystają ich znajomi, ale chcą też łatwiejszego sposobu ich znajdowania i pobierania. Po raz pierwszy możesz polecić najnowsze i najfajniejsze aplikacje znajomemu lub grupie znajomych za pomocą HTC Wildfire. Przy tak wielu aplikacjach do wyboru, istnieje świat treści do odkrycia i przekazania znajomym”.

Nowy HTC Wildfire będzie szeroko dostępny dla klientów na głównych rynkach europejskich i azjatyckich od trzeciego kwartału 2010 roku.

Udaj się do Engadget, aby obejrzeć ich wideo z nowego telefonu, który ma na celu przejęcie Kindle jako telefonu, ponieważ, jak to ujął Phandroid, ma na celu „złapanie młodych kupujących smartfony po raz pierwszy”, gdy zostanie wydany.

Inne źródła: AndroidCentral, EuroDroid, Phandroid, SmartphoneArea

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like