Huawei IDEOS Android 2.2 zapowiedziany na targach IFA

AndroidPIT był dziś na konferencji prasowej dla Huawei (powiedz to jak kto-wha-way), gdzie dyrektor ds. marketingu Huawei przedstawił prezentację i zademonstrował swój najnowszy telefon, IDEOS. Telefon, o którym słusznie pisaliśmy kilka dni temu, jest urządzeniem końcowym z systemem Android o niskim i średnim poziomie, które będzie niezwykle przystępnym cenowo telefonem z systemem Android 2.2 i będzie sprzedawany jako bardzo przystępny cenowo telefon zaprojektowany, aby przyciągnąć klientów na rynek smartfonów.

Według prelegenta słuchawki będą dostępne w cenie od 100 do 200 USD za bezwarunkowy zakup, bez umowy. Jakość telefonu jest lepsza, niż się spodziewałem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak tanio budują telefony.

Specyfikacje IDEOS nie są niczym niesamowitym, ale nie są takie złe:

512MB ROM 256MB RAM Android 2.2 Wi-Fi b/g/n i Mobile Hotspot 2.8″ Pojemnościowy ekran dotykowy cztery opcje kolorystyczne: galaxy niebieski, kosmos czarny, starlight yellow, flash pink, kolory tylnej obudowy czujniki otoczenia i zbliżeniowe ~528MHz procesor Qualcomm MSM7225

Spodziewaj się, że urządzenie pojawi się na niektórych rynkach już w przyszłym tygodniu, a w Niemczech w październiku. Jeśli chodzi o sukces zestawu słuchawkowego, prelegenci mówią, że Huawei ma już umowy na ponad 1 milion sztuk na całym świecie. Spodziewają się wyprodukować 5 milionów urządzeń, z czego 3 miliony w pierwszym roku.

Jeśli chodzi o konkretnych przewoźników, nie znamy jeszcze żadnego na pewno, ale Europa, Azja-Pacyfik i Stany Zjednoczone będą widzieć różne warianty urządzenia.

IDEOS, zgodnie z prezentacją, będzie otrzymywać aktualizacje Androida przez Internet. Ponadto spodziewaj się większej liczby urządzeń w ramach linii produktów IDEOS.

0 Shares:
You May Also Like