Huawei prezentuje smartfon z systemem Android 2.2 na targach IFA w Berlinie

Phandroid wyraża swoje podekscytowanie, „by zobaczyć, co mogą zrobić, podejmując poważne kroki w kierunku wyjścia poza produkcję urządzeń wyłącznie do rebrandingu przewoźnika”. Wygląda na to, że AndroidGuys wiąże duże nadzieje z urządzeniem, zauważając, że wspólny rozwój producenta i Google „nie zdarza się często (G1, Nexus One)”.

Według The Wall Street Journal firma ma nadzieję, że telefon wzbudzi zainteresowanie ze względu na jego cenę i specyfikacje:

Daryl Chiam, starszy analityk w firmie badawczej Canalys, powiedział, że nowy telefon jest jednym z pierwszych telefonów z nową wersją Androida. Ale nadal będzie musiał stawić czoła ostrej konkurencji ze strony innych smartfonów, jeśli zostanie wprowadzony na rynek w Ameryce Północnej lub Europie Zachodniej.

TalkAndroid dodaje, że „nie ma żadnych wiadomości na temat tego, na jakim rynku globalnie urządzenie będzie oferowane”. Koszt urządzenia również jest w powietrzu, ale sądząc po urządzeniach, które widzieliśmy w przeszłości, i oświadczeniu rzecznika Huawei, że telefon jest „bardzo konkurencyjny cenowo”, spodziewałbym się, że będzie to budżet słuchawka.

Fabien uważa, że ​​tym urządzeniem może być U8150, który podobno zawiera „pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 2,8 cala, procesor 528 MHz i aparat 3,2 MP”. urządzenia. Mamy nadzieję, że jutro późnym popołudniem będziemy mogli przekazać Wam wszystkie ważne szczegóły.

Inne źródła: AndroidGuys, Phandroid, TalkAndroid

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like