Idealnie okrągły: pierwsze praktyczne podejście do Google Pixel Watch jest już dostępne

Wycieki Google Pixel Watch wciąż napływają, mimo że wciąż jesteśmy dwa tygodnie przed wydarzeniem Google I/O w 2022 roku. Najnowsza seria wycieków rozpoczęła się od rzeczywistej jednostki smartwatcha, która została znaleziona w restauracji w weekend przez Redditor.

TL; DR

Wyciekło kilka rzeczywistych obrazów i wrażeń z zegarka Pixel Watch. Pixel Watch Google może być dostępny w dwóch różnych rozmiarach. Pixel Watch może zadebiutować w niektórych krajach w przedziale cenowym 300-400 USD.

Google może używać niestandardowych magnetycznych opasek na nadgarstek na swoim zegarku Pixel Watch

Na podstawie zdjęć na żywo udostępnionych na Reddit rzeczywiście możemy spodziewać się idealnie okrągłego i zakrzywionego wyświetlacza, który ma średnicę 30 mm, a grubość urządzenia wynosi około 14 mm. Ramka jest ledwo zauważalna, gdy ekran jest wyłączony. Jeśli jednak przyjrzysz się uważnie, zauważysz dość grube obramowania, które rozczarowały niektórych fanów, którzy oczekują od Google projektu bez ramki.

Zdjęcia potwierdzają również, że niezapowiedziany zegarek Pixel Watch będzie wyposażony w niestandardowy pasek, który wykorzystuje magnesy podobne do Apple Watch Series 7. Jeśli chodzi o wymiary, pasek pokazany na zdjęciu ma mieć rozmiar 20 mm i jest wykonany z miękkiego silikonu materiał. Po przymocowaniu połączenie między paskiem a zegarkiem jest „niezwykle bezpieczne” według użytkownika, który udostępnił ujęcia na żywo.

Pixel Watch jest znacznie lżejszy niż Galaxy Watch 4 i Apple Watch Series

Ponadto użytkownik twierdzi, że Pixel Watch jest wygodny w noszeniu nawet po długim czasie. Jest to prawdopodobne, biorąc pod uwagę jego kamyczkowy kształt i wagę smartwatcha, która wynosi 36 g – o jedną czwartą lżejszy w porównaniu do Samsung Galaxy Watch 4. Wreszcie, kilka czujników, w tym pulsometr, znajduje się również z tyłu zegarka – i są podejrzanie ułożone jak czujniki znalezione w Fitbit Charge 5.

Ograniczona dostępność zegarka Pixel Watch

Inny regularny typer twierdzi, że smartwatch Google Pixel będzie miał ograniczoną premierę w dniu premiery, podczas gdy będą dostępne dwa rozmiary i cztery kolory paska zegarka. Nie wspomniał o początkowej liście krajów, w których Pixel Wach będzie dostępny jako pierwszy. Jednak stwierdzono, że ceny wahają się od 300 do 400 USD, co stawia smartwatch w kategorii premium.

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Vimeo kontra YouTube

Kilka witryn i usług umożliwia oglądanie telewizji, strumieniowe przesyłanie filmów i przesyłanie treści online. Jednak największą uwagę w…