Instagram będzie teraz tworzyć historie i amp; Posty organów służby zdrowia pojawiają się cały czas na wierzchu

Do tej pory jest całkiem jasne, że właściwe informacje stanowią jedno z zabezpieczeń, które pozwalają uchronić się przed bardzo brutalnym COVID-19. W związku z tym, koncentrując się na znaczeniu informacji, Instagram ogłosił, że będzie pokazywać historie z organów zdrowia publicznego wyżej w Twoim kanale historii, tak abyś był świadomy każdej aktualizacji koronawirusa.

Instagram wspomniał również, że zwiększą wszelkie przydatne informacje związane z COVID-19 w głównym kanale użytkowników.

Jest jednak pewien haczyk, jeśli cały pomysł brzmi dla ciebie trochę irytująco. Użytkownicy będą mogli zobaczyć tylko Historie i informacje tylko z tych konkretnych organizacji zdrowotnych, które śledzą na platformie (tak jak normalne operacje). Oznacza to, że zasadniczo nie nastąpi ogólny wzrost zasięgu takich wiadomości, ani takie informacje nie pojawią się w kanale użytkowników, którzy nie chcą aktualizacji COVID-19 – przynajmniej na Instagramie.

Ta funkcja jest bardziej skierowana do użytkowników, którzy kochają Instagram jako jedyne połączenie ze światem mediów społecznościowych i chcieliby poznać szczegóły na więcej sposobów na samej platformie.

Ta funkcja jest piątym dodatkiem Instagrama do liczby inicjatyw, które firma rozpoczęła w imię pomocy i wsparcia COVID-19. Najpierw zobaczyliśmy nowe narzędzia do zbierania funduszy, potem pojawiły się opcje wsparcia lokalnego biznesu, a kolejne naklejki „Zostań w domu” i „Dziękuję” dawały użytkownikom możliwość wyrażenia troski o swoich bliskich lub fanów.

Ta ostatnia opcja zapewniła również użytkownikom możliwość dodania swoich Stories do zbiorowej opowieści grupowej opartej na COVID-19 i zaprezentowania wsparcia społeczności.

Jeśli obserwujesz już jedno lub więcej kont organów ds. zdrowia na Instagramie, to już dobrze, ponieważ będziesz otrzymywać wszystkie ważne informacje bez żadnych opóźnień w sekcji Stories. Jeśli nie, to poważnie zalecamy pozostawanie w kontakcie z tym, co ma do powiedzenia WHO, śledząc ich na Instagramie.


Zdjęcie: GettyImages

Czytaj dalej: Instagram może wkrótce pozwolić ci wybrać kolor czatu

0 Shares:
You May Also Like