iPingpon 3D

iPindpong 3D to trójwymiarowa gra w tenisa stołowego na telefon z systemem Android. Możesz zdecydować się na rozegranie krótkiego meczu lub rozpoczęcie całego turnieju. Zostań mistrzem pingponga na Androida dzięki tej fajnej grze! Możesz nie dostać się na igrzyska olimpijskie, ale z pewnością jest to świetna zabawa!

Funkcje i zastosowanie

iPingpong 3D ustawia Cię tuż za stołem do gry, zapewniając wspaniały widok na całą grę. Wiosło to wszystko, czego potrzebujesz, aby pokonać swoich komputerowych przeciwników.

Jak powiedziałem, możesz wybrać rozegranie szybkiego meczu lub całego turnieju. W trybie szybkiego meczu masz możliwość samodzielnego dostosowania długości gry. Jedna gra może składać się tylko z jednego zestawu (pojedyncza gra), 3 zestawów (najlepszy z trzech) lub nawet 5 zestawów (najlepszy z pięciu). Poziom trudności można również dostosować do każdego meczu. W ten sposób ta gra zapewni ci dobrą rozrywkę.

W trybie turniejowym Twoim celem jest dostanie się na szczyt rankingu, pokonując wszystkich przeciwników nad tobą. Zaczynasz grać przeciwko łatwiejszym graczom w grach jednosetowych, zanim przejdziesz do trudniejszych i dłuższych meczów. Gdy tylko znajdziesz się na szczycie listy, możesz w końcu nazwać siebie mistrzem pinponga. Chcesz poprawić swoje umiejętności gry w pingponga? Trenuj swój zamach, wybierając tryb ćwiczeń z menu.

Spraw, aby życie przeciwnika było nieszczęśliwe, dodając piłce rotację wsteczną. Przy odrobinie praktyki możesz opanować wiele różnych umiejętności gry w tenisa stołowego. Nie bądź jednak zbyt pewny siebie, ponieważ nie każda próba słodkiego triku kończy się sukcesem.

Dolna linia:
iPingPong to naprawdę dobra symulacja tenisa stołowego. Kontrole są wyjątkowo skuteczne i dobrze wykonane. To świetna zabawa, gdy próbujesz oszukać przeciwnika za pomocą rotacji wstecznych i ciosów. Biorąc wszystko pod uwagę, ta gra robi ogromne wrażenie dzięki świetnym kontrolkom palcami i zgrabnemu projektowi gry.

Ekran i elementy sterujące

Niesamowita robota została wykonana w interfejsie gry 3D. Dodanie widowni lub kamer telewizyjnych może sprawić, że gra będzie jeszcze bardziej realistyczna.
Wszystko sterowane palcem. Na początku próbowałem kontrolować wiosło palcem wskazującym, co się udało. Po pewnym czasie zauważyłem, że używanie kciuka jest jeszcze bardziej praktyczne, ponieważ pozwala mi grać w całą grę jednym palcem bez konieczności trzymania telefonu z Androidem w drugiej ręce.

Szybkość i stabilność

iPingpong 3D działał płynnie przez cały test i nigdy się nie zawiesił.

Niektóre ekrany ładowania były nieco zbyt wolne. Samo przejście do ekranu menu po naciśnięciu ikony zajmuje około 20 sekund. Musisz poczekać kolejne 10 sekund, zanim gra się rozpocznie. Oczywiście wynika to z dobrej grafiki 3D, ale wciąż jest to trochę rozczarowujące.

Stosunek ceny do wydajności

iPingpond 3D jest dostępny w Android Market za 1,99 USD.

0 Shares:
You May Also Like