Jak druga skóra – elastyczny telefon Samsung z przyszłości

Na tegorocznych targach CES w Las Vegas Samsung zaprezentował nowy, elastyczny ekran AMOLED, który przedstawia żywe obrazy na płaskim, zginanym wyświetlaczu. Te ekrany są również bardzo energooszczędne i niezniszczalne – nie lada wyczyn! Estetycznie wyglądają niesamowicie, niemal w stylu Dalego, surrealistyczne spojrzenie na naszą telefoniczną przyszłość.

Wczoraj otrzymaliśmy serię zdjęć promocyjnych elastycznego wyświetlacza AMOLED zaprojektowanego przez Keyon You. Ten telefon fantasy może być ukształtowany w formie boomboxa lub projektora. A może wolisz samodzielny zegar na telefon. Dzięki zginanemu wyświetlaczowi AMOLED możliwości są nieograniczone.

Koncepcyjny telefon Keyon You jest wyposażony w 4-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 800x400p, aparat 8MP i nagrywanie wideo w rozdzielczości 720HD. Niestety nie jest jeszcze dostępny, ale można mieć tylko nadzieję, że tego typu telefony wkrótce trafią na rynek. Ja na przykład chciałbym owinąć telefon wokół ramienia lub kostki, a potem wyjść na jogging. Rzuć okiem na poniższe zdjęcia, aby rzucić okiem i obejrzyj wideo, aby zobaczyć flexi-AMOLED w akcji na CES.

0 Shares:
You May Also Like