Jak Galaxy S2 będzie się różnić wśród amerykańskich przewoźników?

Chwalmy Pana! Czekaliśmy i czekaliśmy, a teraz właśnie otrzymaliśmy wiadomość (no cóż, trochę temu), że Galaxy S2 w końcu pojawił się w Sprint, AT&T i T-Mobile. Telefon wygląda tak samo ładnie, jak zawsze, kołysząc tym ekranem Super AMOLED PLus i wszystkimi rekordowymi prędkościami procesora, o których słyszałeś.

Ale czym różnią się telefony w AT&T, T-Mobile i Sprint?

ten Sprint wariant będzie nosił nazwę Epic Touch 4G i będzie pierwszym telefonem dostępnym dla klientów w USA 16 września. Będzie również kołysał nieco większym 4,52-calowym ekranem, interfejsem użytkownika Sprint Touchwiz 4.0 i oprogramowaniem sprzętowym, takim jak Sprint TV, Telenav i Nascar Sprint Cub Mobile. Będzie miał na pokładzie WiMax i będzie dostępny za 199 USD.

ten AT&T Wariant będzie nazywał się po prostu Samsung Galaxy S2 i jest reklamowany jako „najcieńszy smartfon 4G na świecie”, co może mieć coś wspólnego z faktem, że ma w środku mniejsze ciasto o pojemności 1650 mAh. Będzie miał najmniejszy ekran z całej gamy o przekątnej 4,3 cala, co odpowiada modelowi międzynarodowemu. Poza tym będzie pakować HSPA+ i Touchwiz.

ten T Mobile wariant będzie nosił nazwę Samsung Galaxy S2, będzie wyposażony w ekran o przekątnej 4,52 cala i będzie miał bardziej zaokrągloną konstrukcję otoczoną metalową ramką. Poza tym wygląda na to, że będzie taka sama jak wersja międzynarodowa.

0 Shares:
You May Also Like