Jak korzystać z trybu otoczenia na Androidzie

Tryb otoczenia Asystenta Google zmienia ekran smartfona w inteligentny wyświetlacz, gdy jest ładowany. To niesamowicie przydatne i zabawne. Oto jak z niego korzystać.

Google nazywa swój tryb otoczenia: „aktywnym Asystentem Google dla Androida”. Zapowiedziany w listopadzie 2019 r. tryb Ambient w systemie Android zamienia Twój telefon w cyfrową ramkę do zdjęć, kontroler do odtwarzania muzyki lub innych inteligentnych urządzeń domowych i nie tylko. W momencie jego uruchomienia Arvind Chandrababu, Product Manager dla Asystenta Google, powiedział, że celem trybu otoczenia jest „pomóc w szybszym wykonywaniu zadań, przewidywaniu potrzeb i wykonywaniu zadań tak szybko i tak łatwo, jak to możliwe”.

Funkcja pierwotnie zadebiutowała na targach IFA 2019 na urządzeniach Nokia, ale teraz jest również wdrażana na smartfonach OnePlus. Jest również dostępny na telefonach Sony Xperia, Transsion i Xiaomi oraz wybranych tabletach Lenovo z systemem Android 8.1 lub nowszym.

Tryb otoczenia pojawia się w smartfonach OnePlus

We współpracy z Google OnePlus oferuje teraz tryb Ambient od Asystenta Google na urządzeniach OnePlus, począwszy od OnePlus 3.

Zwiększ swoją produktywność dzięki aktywnemu Asystentowi Google dzięki trybowi otoczenia @Android, który jest teraz dostępny na #OxygenOS.
Dowiedz się więcej 👉 https://t.co/QchAW8OaEc pic.twitter.com/wS69CrrW1R

— OnePlus (@oneplus) 11 lutego 2020 r.

OnePlus stworzył również szybki sposób na aktywację trybu otoczenia. Aby aktywować tę funkcję, urządzenie OnePlus musi być podłączone do ładowarki. Następnie po prostu kliknij swoje Powiadomienia i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć proces konfiguracji.

Jak aktywować tryb otoczenia na Androidzie

Aby włączyć tryb otoczenia, musisz przejść do aplikacji Asystent Google. Następnie wykonaj poniższe czynności:

    wciśnij Ikona kompasu mieć dostęp Ustawienia. Stuknij w swój awatar, a następnie Ustawienianastępnie Asystent. Przewiń w dół i wybierz Telefon/tablet. Przewiń w dół do Personalizacja. Przełącznik Tryb otoczenia na.

Po aktywacji tryb otoczenia włączy się automatycznie po podłączeniu smartfona do ładowarki.

Czy wypróbowałeś tryb otoczenia na Androidzie? Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzach poniżej.

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Jak zdobyć HBO Max

Co wiedzieć Subskrybenci HBO: Wejdź na stronę HBO i kliknij Zaloguj się > Zaloguj się u dostawcy >…