Jak ręcznie zaktualizować droida do Androida 2.2?

Android Central zauważa, że ​​metoda jest „dość łatwa, nie wymaga rootowania i jest oficjalną aktualizacją, tak jakbyś czekał, aż wypchnie ją na twoje urządzenie”. Co więcej, AndroidGuys dodaje, że „jest to tylko dla nie- zakorzenione zasoby 2.1 użytkowników.”

Oto kroki, aby pobrać Androida 2.2 na swojego Droida z AndroidandMe wraz z odniesieniem do Borata:

1. Pobierz oficjalne oprogramowanie układowe Android 2.2 z: Android 2.2 (FRG01B)
2. Skopiuj plik na kartę microSD i nazwij go update.zip (ostrzeżenie newb: not update.zip.zip)
3. Wyłącz telefon. Przytrzymaj przycisk „X” na klawiaturze fizycznej i włącz ją ponownie, aby uruchomić system w trybie odzyskiwania.
4. Gdy zobaczysz symbol „/!\”, naciśnij przycisk zwiększania głośności i przycisk aparatu, aby wyświetlić opcje przywracania.
5. Użyj d-pad, aby przejść do „zastosuj sdcard:update.zip” i wybierz go.
6. Gdy zobaczysz komunikat „Zainstaluj z karty sdcard ukończony”, wybierz „Uruchom ponownie system teraz”.
7. Wielki sukces!

Jeśli chodzi o to, jak to działa, członek AndroidPIT, Randy Merrell, zauważa, że ​​są „zauważalne ulepszenia” prędkości i że „aplikacja aparatu jest znacznie ulepszona”. Jest jednak kilka słodko-gorzkich wiadomości, ponieważ istnieje tethering, „ale Verizon chce, abyś się na to zapisał”.

Zapraszam do odwiedzenia źródła tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

AndroidandMe pisze, że ta wersja FroYo nieco utrudnia uzyskanie Flasha 10.1, ponieważ „nie pojawia się jeszcze w Rynku dla zaktualizowanych użytkowników Droidów, ale według Jeice pozwoli Ci pobrać go bezpośrednio z tej strony w witrynie Adobe ”.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, AndroidGuys

Obraz z Android Central

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Recenzja Insta360 One X2

Niezależnie badamy, testujemy, recenzujemy i rekomendujemy najlepsze produkty — dowiedz się więcej o naszym procesie. Jeśli kupisz coś…