Jak wypłacić Bitcoin lub inne krypto?

Kryptowaluty od miesięcy mają tendencję spadkową, ale załamanie cen w ostatnim tygodniu powoduje, że posiadacze pędzą do wypłaty. Oto jak to zrobić.

Jak inny krypto monety spadły od 30 do nawet 60 procent, ludzie szukali sposobów na wypłatę. Od kilku miesięcy ceny kryptowalut wykazywały tendencję spadkową, ale w ostatnich tygodniach spadły. Pomimo niewielkiego ożywienia, wiodące kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, Cardana, Solana i inne, są teraz sprzedawane z nową wartością bazową, znacznie niższą niż w listopadzie ubiegłego roku.

Kiedyś kryptowaluty były mniej podatne na akcje oraz rynki lokalne i międzynarodowe. Ale wraz ze wzrostem popularności monet cyfrowych, stają się one również bardziej połączone z globalną gospodarką. Podobnie jak ruchy dokonane w Chinach, spadki na giełdzie nowojorskiej, ogłoszenia o możliwej amerykańskiej interwencji kryptograficznej lub ogłoszenia podatkowe oraz represje na kryptowaluty wpływają na kryptowaluty, tworząc efekt domina. Ostatnia kropla przestraszyła większość nowicjuszy na rynku kryptowalut, a kryptowaluty (duzi inwestorzy) przemawiają, aby uspokoić rynki.

SCRERENANT WIDEO DNIA

Monety kryptograficzne oferują otwarty rynek 24/7, 365, ale wypłacanie pieniędzy na kryptowalutach nie zawsze jest tak łatwe, jak kupowanie, pomimo tej natychmiastowości. Każdy portfel zapewnia różne sposoby wypłaty. Najpopularniejsze portfele, takie jak Coinbase Binance (dostępny w USA, Kanadzie, Europie i Wielkiej Brytanii) lub Robinhood (na razie dostępny tylko w USA) pozwalają użytkownikom wycofywać się z sieci, IOS lub Andriod za pomocą zaledwie kilku kliknięć . Istnieją jednak różne warunki wycofania się.

Opcje wypłaty

Zdjęcie za pośrednictwem Coinbase

Aby wypłacić środki z Coinbase, pierwsi użytkownicy muszą sprzedać swoje Bitcoiny, Ethereum lub wymienione aktywa cyfrowe za USD. Globalny przycisk akcji w aplikacji Coinbase otworzy menu, które daje użytkownikom opcje kupowania, sprzedawania, konwertowania (na inne krypto), wysyłania lub odbierania. Użytkownicy muszą wybrać sprzedaż i wprowadzić kwotę, którą chcą sprzedać, a następnie kliknąć „Podgląd sprzedaży”, przejrzeć szczegóły, a następnie kliknąć „Sprzedaj teraz”. Po zakończeniu sprzedaży Coinbase umożliwia natychmiastową wypłatę środków. Użytkownicy muszą tylko kliknąć „Wypłać środki”, a następnie wprowadzić kwotę, którą chcą wypłacić, wybrać konto docelowe i kliknąć „Podgląd wypłaty”. Jeśli wszystko wygląda dobrze dla użytkownika, musi on kliknąć „Wypłać teraz”, aby zakończyć transakcję.

Coinbase pozwala klientom płacić za krypto i wypłacać środki, łącząc różne metody płatności. Konta bankowe, karty debetowe, przelewy bankowe, konta Paypal, Apple Pay lub konta Google Pay to metody akceptowane przez Coinbase. Każda metoda płatności ma inne kroki, aby je dodać, a czasy wypłaty i prowizji są różne. Niektóre metody wypłaty są natychmiastowe, inne mogą potrwać nawet kilka dni. Opłaty za wypłatę Coinbase nie są stałe. Coinbase pobiera od użytkownika opłaty za transakcję. Opłaty te różnią się w zależności od wielu elementów, czasu, rynku, metody wypłaty i innych warunków.

Wypłaty Robin Hooda są bardzo podobne, ale Robin Hood akceptuje tylko wypłaty na konta bankowe. Proces może potrwać do pięciu dni. Aby wypłacić krypto, użytkownik musi je najpierw sprzedać, zamieniając je na USD, jak w Coinbase. Robin Hood pozwala na maksymalnie pięć wypłat w ciągu dnia roboczego na konto. Wypłaty za cały dzień roboczy nie mogą przekroczyć 50 000 USD. Wypłaty w Robin Hood zwykle trwają do dwóch dni roboczych, ale mogą potrwać dłużej. Portfele elektroniczne oferują dziś również karty VISA. Wielu użytkowników po prostu sprzedaje swoje krypto za USD i używa karty VISA do e-portfela jako opcji płatności lub wypłaty bezpośrednio w bankomatach. Ci, którzy zdecydują się wypłacić pieniądze na swoje krypto musi wiedzieć, że sprzedaż kryptowalut do USD w USA jest regulowana podatkami.

Źródło: Robin Hood, Coinbase

90-dniowy narzeczony: Ximena debiutuje szokującą transformację włosów po Mike Split

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Jak naprawić zamrożony Nexus

Jeśli zamurowałeś swojego Nexusa miękką cegłą, jednocześnie majstrując trochę zbyt nieodpowiedzialnie, istnieje bardzo łatwy sposób, aby to naprawić.…