Jesteśmy tutaj, aby pomóc! Powiedz nam, co chcesz wiedzieć o 5G

Edycje targów CES i MWC 2019 potwierdziły jedno: nadchodzi 5G. Kolejna generacja łączności mobilnej pozostaje dla wielu osób niejasna. Dlatego w ramach przygotowań do dużego dossier, które opublikujemy za kilka tygodni, chcielibyśmy poznać Wasze pytania lub wątpliwości dotyczące 5G. Według wszystkich specjalistów ta technologia ma zmienić nasze życie.

Sieć 5G może być w tej chwili niedostępna, ale słyszymy o niej od jakiegoś czasu. Ogłoszenia producentów, operatorów i mnożenie partnerstw między gigantami technologicznymi wokół 5G zwielokrotniły się na całym świecie.

Jeśli jednak 5G pozostaje tajemnicze i trudne do zrozumienia dla wielu osób, to głównie z powodu otaczającego go słownictwa. Fale milimetrowe, formowanie wiązki, Internet rzeczy, ogromne MIMO, spadające opóźnienia, eksplodujące szybkości transmisji danych… To tylko kilka przykładów terminów związanych z 5G.

Teraz, przed zakupem w szczególności produktu high-tech, wielu z nas zastanawia się nad długą listą dostępnych modeli, a zwłaszcza ich zdolnością do ewolucji w nadchodzących latach. Dlatego ważne jest, aby znać stan rynku i jego ewolucję, aby uniknąć złych decyzji.

Za dwa lata na naszej ładnej niebieskiej planecie zobaczymy ponad 20 miliardów połączonych obiektów działających na naszej ładnej niebieskiej planecie: autonomiczne samochody, połączone produkty zdrowotne, okulary rozszerzonej rzeczywistości, roboty… wdrożenie 5G będzie dotyczyć wszystkich sektorów.

Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć, co kryje się za tą nową technologią, postanowiliśmy odpowiedzieć na Twoje pytania. Powiedz nam wszystko, co chciałbyś wiedzieć o 5G w komentarzach do tego artykułu. Zbierzemy Twoje pytania i postaramy się odpowiedzieć na jak najwięcej z nich, tak abyś Ty również mógł zostać prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie.

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Co to jest plik MD?

Co wiedzieć Większość plików MD to pliki dokumentacji Markdown. Otwórz jeden za pomocą MarkPad, Visual Studio Code lub…