Kamień milowy Motoroli zmierza na południe komórkowe?

Wczoraj Cellular South uruchomił ministronę, która wspomina o nadchodzącej „całej nowej linii smartfonów z Androidem, z funkcjami, które na zawsze zmienią smartfony”. Obraz, którego użyli na stronie głównej, znajduje się poniżej, a AndroidandMe przeanalizował go, dochodząc do nieco zaskakującego wniosku.

Teraz spójrz na poniższy obrazek z artykułu AndroidandMe tutaj. Pasuje bardzo blisko (jeśli nie dokładnie) do Motoroli Milestone. Wiemy, że mamy na głowie nowe pytanie. Czy telefon na zdjęciu to prawdziwy telefon, który Cellular South reklamuje jako „prawdziwą zmianę gry?” Jeśli mają na myśli dosłownie, że zmieni to sposób, w jaki grasz w gry, to myślę, że kamień milowy spełnia tę rolę.

Androinica zauważa, że ​​Cellular South obecnie sprzedaje HTC Hero. Wspominają również o swoich planach dodania HTC Desire do swojego asortymentu, który jest urządzeniem z wyższej półki, takim jak Milestone. AndroidandMe wspomina również o możliwości, że wyłączna umowa Verizon na Milestone z amerykańskimi przewoźnikami mogła w końcu się skończyć.

Inne źródła: Androinica, Cellular South

Obraz z AndroidandMe, Phandroid

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Jak zrobić filtr Snapchata

Dziś, dzięki wielu aplikacjom oferującym filtry fotograficzne, nie trzeba mieć smartfona z najwyższej klasy aparatem, aby robić doskonałe…