Kiedy robi się naprawdę ciężko — AppMonster Pro

Brzmi znajomo? Ok, to znaczy, że zwracałeś uwagę! I tak — masz rację kilka dni temu recenzowałem darmową wersję AppMonster. Dziś przedstawiamy płatną wersję AppMonster Pro, która ma jeszcze więcej do zaoferowania.

Funkcje i zastosowanie

Urządzenie testowe: HTC Wildfire
Wersja na Androida: 2,1
Od: 1,6
Uprawnienia: Absolutnie czysty

Założę się, że każdy użytkownik Androida musiał przejść przez scenariusz opisany w zwiastunie — bezpośrednio lub pośrednio. Czy jesteś przygotowany? AppMonster nie może pomóc w uniknięciu tego typu sytuacji, ale specjalizuje się w pomaganiu w wyrwaniu się z przykrego stanu.

Po uruchomieniu AppMonster Pro wyświetla listę wszystkich zainstalowanych aplikacji. Wyświetlenie listy zajmuje kilka sekund, ponieważ wszystkie dane systemowe muszą zostać przetworzone: jakie wersje aplikacji zostały zainstalowane, ile zajmują miejsca (w tym ich dane), kiedy zostały zainstalowane itp. Domyślny układ listy to według daty instalacji (najnowsze aplikacje na górze listy), ale możesz to zmienić za pomocą menu, jeśli chcesz (uporządkuj według rozmiaru, alfabetycznie). Daje to dobry przegląd tego, z czym będziesz miał do czynienia.

Możesz uzyskać dostęp do działań za pośrednictwem menu kontekstowego każdego wpisu aplikacji, co oznacza, że ​​możesz uruchamiać, odinstalowywać i zapisywać aplikacje, a także wyszukiwać je w Market, wyświetlać dodatkowe informacje lub polecać je znajomym (za pośrednictwem kalendarza, poczta/Gmail, SMS, Twitter… w zależności od tego, jakie aplikacje są zainstalowane w telefonie). Jeśli masz zainstalowaną aplikację, dobrym pomysłem jest zapisanie pliku *.apk na karcie SD. Ale dlaczego miałbyś tracić czas robiąc to ręcznie? AppMonster Pro może przejąć za Ciebie i robić to automatycznie po każdej instalacji i każdej aktualizacji, pod warunkiem, że jest to zaprogramowane w konfiguracjach. Oznacza to, że musisz raz zapisać wszystko, co jest dla Ciebie ważne, a następnie odpocząć i zrelaksować się — to jeden z bonusów, które są dostępne w płatnej wersji.

Jeśli nie masz jeszcze kopii zapasowej swoich aplikacji, skorzystaj z funkcji Zapisz, gdy po raz pierwszy zaczniesz korzystać z tej aplikacji, i dotknij Więcej, aby przeczytać samą aplikację (tylko w języku angielskim).

Prawdopodobnie zauważyłeś opcję Zainstaluj w menu, prawda? Cóż, prawdopodobnie nie musisz go jeszcze używać: ma być używany w trudnych sytuacjach, takich jak te opisane w zwiastunie. Niezależnie od tego, czy właśnie zainstalowałeś starszą wersję aplikacji, która została scr*wed podczas aktualizacji, czy też wyczyściła wszystko do czysta — AppMonster Pro zapisał wszystko dla Ciebie (w tym *.apk), pod warunkiem, że wykonałeś kopie zapasowe (lub Monster ma zrobił to za Ciebie w przypadku wersji pro). Oznacza to, że nie będziesz musiał przeczesywać rynku, ale możesz ponownie zainstalować aplikacje w wolnym czasie. Inną alternatywą jest użycie instalacji wsadowej. Poczekaj, aż lista zostanie zakończona, dotknij menu, aż zobaczysz opcję Instalacja wsadowa i wybierz wszystkie pliki *.apk, które rozpoczynają działania — i jeszcze raz podnieś nogi! Kolejna zaleta. Niezależnie od wersji, której używasz, pamiętaj, że może to działać tylko wtedy, gdy zapisałeś pliki, a nie tylko linki Market, ponieważ w przeciwnym razie możesz ponownie zainstalować tylko za pośrednictwem Market (tj. obecną wersję, pod warunkiem, że aplikacja nie została całkowicie usunięte), co oznacza, że ​​nie można zainstalować poprzedniej wersji.
Po naciśnięciu przycisku Instaluj aplikacja przełącza się w tryb instalacji: AppMonster skanuje kartę SD w poszukiwaniu dostępnych plików *.apk / linków do Marketu, a następnie pyta, czy chcesz je zainstalować. Wcześniej zainstalowane aplikacje są wyświetlane jako takie — trzeci bonus, który jest dostarczany z wersją pro. Czwarty bonus to łatwe narzędzie wyszukiwania, nawet jeśli masz dużo zaoszczędzonych: pierwsza litera wystarczy, aby znaleźć to, czego szukasz.

Dolna linia: AppMonster Pro to naprawdę aplikacja w lśniącej zbroi w wielu irytujących sytuacjach.

BTW: Jeśli nadal wahasz się, czy wybrać wersję pro… co mogę powiedzieć, to twoja strata. Wypróbuj darmową wersję, ale pamiętaj, że cztery wymienione powyżej bonusy są dostępne tylko w wersji pro… Ale pozwoli ci poznać Potwora bez konieczności popisywania się.

Wahałem się, czy przyznać tej aplikacji ocenę 4 lub 5 gwiazdek, ale zdecydowałem się na pełny montaż, ponieważ już przyznałem darmowej wersji 4 gwiazdki, a pro ma o wiele więcej do zaoferowania.

Ekran i elementy sterujące

Nie będziesz miał żadnych problemów z przyzwyczajeniem się do AppMonster Pro. Został zaprojektowany w logiczny i prosty sposób, który ułatwia dostęp do wszystkich istotnych funkcji.

Konfiguracja została również zaprojektowana inteligentnie: wybierasz, czy aplikacja ma zachować ten sam tryb sortowania przy następnym użyciu, czy ikony aplikacji/instalatora mają być wyświetlane, czy ukryte (ukrycie ich przyspiesza proces)…

Szybkość i stabilność

Pojawienie się listy zajmuje trochę czasu — ale nie można winić za to AppMonster Pro, po prostu zebranie informacji zajmuje trochę czasu. Poza tym aplikacja działa naprawdę płynnie. Obecna wersja się nie zawiesiła, spodziewałem się, że raz używałem wersji testowej kilka dni temu, ale to wszystko i używam AppMonster Pro od miesięcy.

Stosunek ceny do wydajności

AppMonster można pobrać bezpłatnie z Marketu. AppMonster Pro kosztuje 1,77 EUR — i warto IMHO. Aplikacja jest regularnie aktualizowana, a wsparcie jest świetne — pięć gwiazdek w tym dziale!

0 Shares:
You May Also Like